Registrace

Sinuhet - promo album Zimní nebe

Sinuhet - promo album Zimní nebe

Praha - Skupina Sinuhet byla založena v loňském roce hudebníkem a básníkem Milanem Urzou a klavíristou Michalem Mihokem (oba působí zároveň ve známé avantgardní skupině PRVNÍ HOŘE, která m.j. získala cenu Anděl za rockové album roku 2008). Dále tvoří skupinu bubeník Šimon Hajdovský (také skupina Akline) a basista Jakub Rolník (student Ježkovy konzervatoře a člen kapely Olgy Lounové).

V těchto dnech představuje Sinuhet své debutové promo album Zimní nebe. Stylově nezařaditelnou hudbu označila tato čtveřice hudebníků termínem „New-rock“. Skladby se nesou dle vlastních slov v podobném duchu jako tvorba amerických a britských kapel typu Arcade Fire, Porcupine Tree, The Muse nebo Pearl Jam. Debutové promo album s názvem „Zimní nebe“ natočil Sinuhet v listopadu 2009 až dubnu 2010 ve studiu Svárov Lukáše Martínka a částečně také ve studiu BIOTECH Ecsona Waldese. Album bylo smícháno a zmasterováno Ecsonem Waldesem ve studiu BIOTECH. Na podzim letošního roku se skupina chystá zrealizovat své první koncerty. Další informace a ukázky ze zmiňovaného promo alba na profilu skupiny http://bandzone.cz/sinuhet.

Sinuhet jsou: Milan Urza – zpěv, kytara, texty Michal Mihok – klavír, klávesy Šimon Hajdovský – bicí Jakub Rolník – basová kytara

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS