Registrace

Skupina DILATED vydává nový videoklip

Skupina DILATED vydává nový videoklip
18. října 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Čtyři kluci za večer nejsou pro sexy herečku ve videoklipu kapely DILATED  žádnej problém !! Jak si hlavní aktérka v novém videoklipu kapely DILATED k singlu Pátrej poradila se čtyřma frajerama za večer ? Co na to její Ex ... a jak dopadne jejich vzájemná šarvátka ? A co na to Jan Tleskač ? Pusť si klip a uvidíš !

Píseň Pátrej je první track z nové desky, která nese název „Druhá tvář" a která světlo světa spatřila v květnu 2014. Příběh založený na šarvátce a hecování rozcházejícího se páru je přímo v ději prolnut s koncertem kapely v prostorách kultovního klubu Futurum music bar. Zásadní otázkou je kdo s koho – kdo s kým ?

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS