Registrace

Skupina Sinuhet - premiérové koncerty

Skupina Sinuhet - premiérové koncerty

Praha - Skupina Sinuhet se v těchto dnech připravuje na své první koncerty, kde kromě skladeb z debutového promo alba Zimní nebe představí i další horké novinky! Sinuhet byl založen v loňském roce hudebníkem a básníkem Milanem Urzou a klavíristou Michalem Mihokem (oba působí zároveň ve známé avantgardní skupině PRVNÍ HOŘE, která m.j. získala cenu Anděl za rockové album roku 2008).

V současnosti Sinuhet posílil svou sestavu o dva nové členy na klávesovém a baskytarovém postu. Promo album „Zimní nebe“ (natočeno ve studiích Svárov a Biotech, mix a mastering Ecson Waldes) si získalo velmi kladné ohlasy hudebních kritiků, v médiích se množí rozhovory s kapelou, stejnojmenný singl „Zimní nebe“ je nasazován postupně do rádií. Stylově nezařaditelnou hudbu označuje tato čtveřice hudebníků termínem „New-rock“. Skladby se nesou dle vlastních slov v podobném duchu jako tvorba amerických a britských kapel typu Arcade Fire, Porcupine Tree, The Muse nebo Pearl Jam. V těchto dnech se Sinuhet chystá zrealizovat své první koncerty. Již tuto sobotu 30.10. skupina vystoupí v Moravských Budějovicích v Pogo Baru. Premiérový pražský koncert se pak uskuteční v Malostranské Besedě 12.11. se speciálním hostem, skupinou Květy! Prvních 50 návštěvníků tohoto koncertu dostane zmiňované promo CD „Zimní nebe“ jako dárek ke vstupence! 8.12. se mohou dále těšit plzeňští fanoušci, společně se skupinou Eggnoise vystoupí Sinuhet v Divadle pod lampou.

Další informace a hudební ukázky na profilu skupiny http://bandzone.cz/sinuhet.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS