Registrace

Snovonne připravuje nové album a jede k nám

Snovonne připravuje nové album a jede k nám

Slovenská zpěvačka, skladatelka a producentka Snovonne, která dlouhodobě žije ve Spojených státech amerických, aktuálně vyrazila na evropské turné. Na koncertní šňůře, v rámci které vystoupí ve Finsku, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Polsku, ale i na Slovensku a v České republice, propaguje svoje aktuálně připravované album The Child and the Bitch (Chronicles 1984-2014).

Snovonne absolvuje evropské turné společně se svojí kapelou ve složení Samueli Tuomas Mäkelä (kytara), Peter Báleš (baskytara) a Lukáš Michálek (bicí). Hlavním cílem 30-leté zpěvačky je představit písně z chystané studiové nahrávky. Prostředky na její nahrávání se hudebnice snaží získat prostřednictvím crowdfundingové kampaně na portálu Indiegogo.com.

„Album se zabývá vztahem mezi dětskou duší a myslí dospělého člověka, a potřebou udržet obě v určité rovnováze. Mým cílem je nahrát desku, na které neřeším, co je dobré a co zlé, nebo co je populární a co ne. Hotovou nahrávku nedělá dobou jen to, jak zní. Musí to být komplexní umělecké dílo – potrava pro duši," uvedla na margo novinky Snovonne.

Zpěvačka ze svého třetího studiového alba doposud zveřejnila několik demonahrávek. Na finální podobě nového CD chce začít pracovat hned po tom, jak se vrátí ze Spojených států amerických. O produkci se postará Eric Koondel ze studia Audio Refinery, který se podílel i na předchozím albu Snovonne s názvem The Nightmare Bride (2012). Novinka vyjde pod hlavičkou amerického vydavatelství Rogue Records.

Koncertní datumy:
13.02. – CHDK, Chodziez
14.02. – Underground, Poznań
17.02. – Kain, Praha (+ JTR Sickert)
18.02. – Brooklyn, Brno (+ JTR Sickert)
19.02. – Randal, Bratislava (+ JTR Sickert)
20.02. – Klub 77, Banská Bystrica (+ JTR Sickert)
21.02. – Frankie Rock Club, Nitra (+ JTR Sickert)
27.02. – Borderline, Modena (+ JTR Sickert)
28.02. – Work In Progress, Padova (+ JTR Sickert)

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS