Registrace

Staňte se součástí nového alba Tomáše Kluse

Staňte se součástí nového alba Tomáše Kluse

Tomáš Klus právě dokončuje nové album, které vyjde v říjnu a následně se k němu pojede turné po divadlech. Album se natáčí v domácím prostředí a Tomáš společně s kytaristou Jiřím Kučerovským v současné době nahrávají poslední písně na desku.

Jelikož počasí letošního léta je „rozmarné, “ rozhodli jsme se vás zabavit a vyhlašujeme soutěž! V rámci bookletu alba chceme použít Tomášův portrét a ne ledajaký. Máte jedinečnou možnost se na tvorbě bookletu podílet a nakreslit nebo namalovat jeho podobiznu. Jako předlohu můžete použít jakoukoliv Tomášovu fotku, kterou najdete v sekci fotogalerie na www.facebook.com/tomasklus. A kdo z vás bude mít „tvořivého ducha“ v plném proudu, namalujte i Tomáše s Jirkou dohromady.

Milí fanoušci, zapojte emoce i fantazii! Autory deseti nejzajímavějších portrétů budeme kontaktovat a tito finalisté vyhrají nové album! S jejich souhlasem budou vítězná díla zveřejněna a případně použita. Nafocené nebo naskenované kresby posílejte na adresu portret.tomas.klus@gmail.com, a to nejdéle do neděle 7. 8. 2011 nebo poštou na adresu: SONY MUSIC, Palackého 1, 110 00 Praha 1. Těšíme se na vaši tvorbu, různé techniky vítány (tužka, tuš, fixy, pastelky, olej, akvarel, plastika).

Foto: Maxim Velčovský

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS