Registrace

Startuje předprodej vstupenek na 12. ročník Festivalu Okoř

Startuje předprodej vstupenek na 12. ročník Festivalu Okoř
9. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Startuje předprodej vstupenek na 12. ročník Festivalu Okoř. V sobotu 18. srpna zde vystoupí Nightwork, MIG 21, Tomáš Klus, Marta Kubišová a další.

Už je to tady! V pátek 1. června startuje předprodej vstupenek na nejoblíbenější jednodenní hudební festival u nás – Festival Okoř. Návštěvníkům není třeba festival dlouze představovat, pro většinu z nich se stal tradičním a každoročním místem setkávání. Festival Okoř vždy nabízí pečlivě volený hudební program, přátelské a nadmíru pohodové prostředí s výborným servisem pro celé rodiny včetně dětí a samozřejmě romantickou kulisu zříceninu hradu Okoř v těsném sousedství.

Den konání, ostatně jako vždy, připadá na předposlední srpnovou sobotu 18. srpna. Pro letošní rok účast slíbili ti nejlepší ze současné české a slovenské hudební scény.

Vystoupí Nightwork, MIG 21, Marta Kubišová, David Koller, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Anna K, Horkýže Slíže, Airfare, Mandrage a další.

Pozor! Vstupenky budou v předprodeji od 1. června v předprodejní síti Ticketportal. Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme včasnou a navíc finančně zvýhodněnou koupi. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Ceny vstupenek:

  • v předprodeji – 400, – Kč
  • na místě v den konání festivalu od 13 hod – 450, – Kč
  • Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/!/festivalokor .

Mediálními partnery jsou Evropa 2 a Metro, Prima family, koule.cz, Náš region, žena-in.cz, somvprahe.sk a AdActive.cz. Hudební náladu srpnového Festivalu Okoř vám přináší už nyní You Radio – stačí kliknout http://www.koule.cz/…-pop-up.html?… .

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS