Registrace

Sto zvířat vydalo nové album, Hraju na klavír v bordelu .

Sto zvířat vydalo nové album, Hraju na klavír v bordelu .
13. října 2012 | Autor: Rnich Hudební alba Hudební novinky

Pražská skupina Sto zvířat vydala prvního října nové album Hraju na klavír v bordelu, na kterém strávili přes dva roky. Bezprostředně po vydání alba se zvířata rozjela na turné po celé Čr. Začínají v Českých Budějovicích dvanáctého října.

Deska svým názvem, i obalem navozuje trochu potemnělou náladu, ve které ve své muzice nekompromisně pokračují. Hlavní motivy jsou totiž lehce melancholické, až depresivní. Nevím, jestli textaře ze zvířat posedla krize středního věku, nebo to bylo jen chvilkové políbení múzy, ale přesto dělá rychlé hopsavé skáčko svoje a dobře pracuje i s potemnělou atmosférou. Skoro jako by se tahle desetičlenná skupina chtěla vyskákat ze strastí každodenního života pryč do ska nebe, kde by všichni nosili kloboučky a drkali do sebe navzájem jako o život.

Album obsahuje 14 písní a každá vypráví jiný příběh, všechny mají však podobný přístup k hudbě i k životu alá "hraju na klavír v bordelu se zavřenýma očima''. Jejich tvorba, se za dvanáct let co hrají nikdy příliš neměnila a asi nezmění, protože mají jasno, co dělají je baví a jejich široké spektrum posluchačů ještě víc. A proto koho bavili předchozí alba bude je bavit i Hraju na klavír v bordelu.

Pro více informací o koncertech atd. naleznete na stránkách www.stozvirat.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS