Registrace

Suvereno uzavírá trilógii…

Suvereno uzavírá trilógii…

Nejen na Slovensku, ale také v České republice velice známý raper Suvereno, vydává již svou třetí sólovou desku s názvem „ALCHYMISTA". Suvereno má za sebou stovky koncertů, několik turné a také videoklipy, které najdete kromě na serveru youtube.com, tak také jistě na česko-slovenských hudebních televizních kanálech.

Album Alchymista se vzhledem k tomu, že zastupuje vysoké zastoupení zpěvu, dá žánrově charakterizovat jako „popový hip hop". Tématicky se zase řadí album do kategorie „conscious (uvědomělý) hip hop", protože skladby obsahují hlubokomyslné texty a především, na hip hop nezvyklé texty bez vulgárních slov.

SuverenoSuvereno

Jako hosté se na albu představili známá jména, jako například Daniel Nekonečný, Tomi Popovič, Majk Spirit, Dominika Mirgová, Mad Skill a další.

Album som rozdelil do troch casti. Prva cast (okrem 1.) su tvrdsie a motivacne skladby. Druha su funny veci a rychlejsie tracky a cast tretia su uvedomele a spiritualne skladby", prozradil raper Suvereno. Vzkazuje však fanouškům, že se mohou také těšit na křest CD, na velké česko-slovenské turné ve spolupráci s agenturou NetwIN production a také na spoustu soutěží o již zmíněné nové CD Alchymista.

SuverenoSuvereno

Suverenovi navíc vyšel 11. 11. 2012 nový videoklip s názvem Bláznovstvá, který již brzy můžete sledovat také na Vašem hudebním kanálu: http://www.youtube.com/watch?v=x9Pr6mpqgB0 

Aktuální informace sledujte na www.suvereno.sk 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS