Registrace

Suverenův "Alchymista" vychází za necelý měsíc - 19. listopadu

Suverenův "Alchymista" vychází za necelý měsíc - 19. listopadu
1. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Slovenský raper Suvereno není pro české fanoušky hip-hopu žádným nováčkem. Po svých úspěšných dvou deskách připravuje další, kterou vám nadělí přímo pod Vánoční stromeček.

19. listopadu 2012 - to je oficiální datum, kdy Suvereno vydává svou, v pořadí již třetí, album, které bude nést název "Alchymista". V tracklistu, který bude sčítat 21 skladeb, nebudou chybět prozaické texty reprezentované například autobiografickým Příběhem lotosového květu, ale zklamaní nezůstanou ani fanoušci poetických veršů se spirituálním základem.

Dominantním poselstvím však zůstává umělcova sebeproměna, která se odráží v jeho přístupu k životu. Prostřednictvím sebereflexe se Suvereno rozhodl posunout identitu své osobnosti na novou úroveň, přičemž ji zachycuje nejen v hudebním vyjádření, ale také v připravované knize.

Pilotním singlem nabízejícím klíč k identifikování odkazu v celém albu bude skladba "Dá se změnit" s hostujícím Paul Projectu.

"Mým poselstvím je poukázat na sebeproměnu přes vlastní zkušenosti s důrazem na příčiny, proč jsem začal na sobě pracovat. Zároveň zdůrazňuji, že pokud chce někdo změnit svět kolem sebe, musí začít tím, že změní pohled na sebe a své okolí. Často mi píší fanoušci v mladém věku, a to mě motivuje, abych byl pro ně dobrým příkladem, což v minulosti nebylo vždy pravidlem, "vysvětluje Suvereno.

Slovenský raper SuverenoSlovenský raper Suvereno

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS