Registrace

Světlá nad Sázavou - město Sázavafestu 2013

Světlá nad Sázavou - město Sázavafestu 2013
19. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Sázavafest, který si na domácí scéně za dvanáct let své existence vydobyl mezi hudebními fanoušky pevnou pozici, se vrací se k tomu nejlepšímu, co se za dvanáct let podařilo. Novým místem se vrací k řece a atmosféře, která festival vždy odlišovala. „Atmosféra Sázavafestu je pro nás víc, než jeho velikost." říká ředitel festivalu Pavel Kloupar.

V nadcházejícím ročníku přivítá návštěvníky festivalu jedinečné prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou, který je v centru městečka a zároveň v těsné blízkosti řeky. „Starosta města měl o festival zájem a nabídl nám genius loci, který splňuje i naše požadavky na logistiku a vrátí festivalu to, co se z něj trochu vytratilo - neopakovatelnou atmosféru" teší se Pavel Kloupar a dále dodává: „Světlá nad Sázavou je z našeho dnešního pohledu ideální." Starosta Jan Tourek doplňuje: „Projevili jsme zájem o festival a jsme rádi, že jsme se domluvili. Věříme, že Sázavafest bude velkým přínosem nejen pro Světlou nad Sázavou, ale pro celý region".

Sázavafest 2013 - připravované místo konání festivaluSázavafest 2013 - připravované místo konání festivalu

Sázavafest je nadále multikulturním a multižánrovým festivalem, který na pódia přivádí stálice i objevy - často v jedinečných vystoupeních. Objevy se můžou objevit třemi způsoby – projekt mladých talentů „#Novágenerace", tradiční vyhledávací soutěž Sázavafest Battle a Objev roku soutěže Český slavík. Hudbu doplňují autorská čtení, divadla, filmy i performance. Ve Světlé nad Sázavou představí festival dvě hlavní stage, dance hall a novinku – akustickou scénu.

Sázavafest 2013 - připravované místo konání festivaluSázavafest 2013 - připravované místo konání festivalu

Nadcházející ročník je naplněním hesla, že nejdůležitější je atmosféra. Festival nabídne v nových podmínkách lepší servis a především velmi pestrý doprovodný program, který bude jak ve festivalovém areálu, tak ve stanovém městečku. Vedle klidové zóny vznikne fun zóna poskytující nepřeberné množství tradičního i originálního vyžití a zábavy. Nový ročník bude také stoprocentně bezbariérový a nabídne handicapovaným v případě potřeby asistenty. Všechny návštěvníky přivítá festival heslem „Přijeď a užívej si!".

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS