Registrace

Světová superstar Miley Cyrus vydává své nové studiové album

Světová superstar Miley Cyrus vydává své nové studiové album

Na studiovém albu "Bangerz", které vyjde  7. října 2013 spolupracovala s uznávanými producenty a skladateli jako Mike Will, Pharrell, Future a Will.i.Am. "Bangerz", které znamená pro zpěvačku evoluci ve vlastní tvorbě, je již nyní k předobjednání na iTunes s možností okamžitého stažení dvou nových skladeb "Wrecking Ball" a "We Can't Stop".

Wrecking Ball", druhý singl z připravovaného alba, se dostal ihned po vydání na 1. místo iTunes Singles Chart a podařilo se mu zlomit světový rekord v počtu zhlédnutí za prvních 24 hodin na YouTube/VEVO, a to s počtem 19,3 miliónů. Tím překonala dosavadní rekord, který do dnešního dne drželi One Direction s 12,3 miliónů zhlédnutí svého videoklipu k „Best Song Ever".

I první singl „We Can't Stop", který byl vydán 3. června, dobyl iTunes Singles Chart ve více než 23 zemích, vyskočil až na 2. místo Billboard Hot 100 Chart a prodalo se ho více než 2 milióny kusů jen ve Spojených státech. Singl se stal také prvním zpěvaččiným #1 ve Velké Británii. Videoklip dosáhl nejrychleji počtu zhlédnutí 100 miliónů na YouTube/VEVO, a to konkrétně za 37 dní.

Miley Cyrus se podařilo uspět jak ve filmovém, televizním, tak i hudebním průmyslu. Je držitelkou několika multiplatinových ocenění a prodala více než 12 miliónů alb a 20 miliónů singlů jen ve Spojených státech.

Tracklist Bangerz:
"Adore You"
"We Can't Stop"
"SMS (BANGERZ)" (feat. Britney Spears)
"4x4" (feat. Nelly)
"My Darlin'" (feat. Future)
"Wrecking Ball"
"Love Money Party" (feat. Big Sean)
"#GETITRIGHT"
"Drive"
"FU" (feat. French Montana)
"Do My Thang"
"Maybe You're Right"
"Someone Else"

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS