Registrace

Taneční stage Sázavafestu představí 3 warm-upy

Taneční stage Sázavafestu představí 3 warm-upy

Multikulturní festival Sázava fest dostává svého jména a pro rok 2012 si připravil novinku v podobě taneční haly, která pojme až 5000 návštěvníků. ProMoPro DANCE HALL, jak zní oficiální název, bude otevřena po celou dobu festivalu pod hlavičkou projektu DANCE MANIA a v režii DANCE RADIA.

Abychom taneční novinku návštěvníkům trochu přiblížili, připravili jsme celkem 3 warm-up párty. První z nich se uskuteční v sobotu 26. května v pražském P. M. Clubu. Návštěvníci se můžou těšit na skvělou festivalovou atmosféru a pravou halovou taneční hudbu. Za mixážním pultem se představí DANCE MANIA deejays v čele s ostříleným DJem a producentem z velkých halových parties jménem ATHRO. Kompletní line-up bude doplněn začínajícím producentem v elektronické scéně ÉPOQUE NOIR, kterého pražské publikum zná jako Vojtu Eflera z ranního vysílání radia City. Těšit se můžete také na dva zástupce projektu DANCE MANIA, kteří se představí na samotném Sázavafestu společně s umělci MIKE CANDYS nebo SAK NOEL – MIKAEL VAN DIKEEN a JERRY DEEJAY. A to stále není všechno. Celý warm-up rozpoutá odborník na millenium dance – ALESH a celý line-up doplní mladý a talentovaný MANNI, kterého většina zná jako Martina Čípu, rovněž z pražského radia City.

Druhý warm-up bude zařazen do severních Čech, aby nalákal na letošní Sázavafest Dance Hall návštěvníky z dalšího území České republiky, nejen z hlavního města. Organizátoři si vybrali oblíbený severočeský klub, který otevírá své brány po dlouhé rekonstrukci a je laděn do nerezu – jak tematické. Otevírací párty v podobě Sázavafest Dance Hall Warm Up se pořádá v pátek 1. června v Music Clubu OKO v Novém Boru. Mimo skvělých otevíracích akcí a bohatého programu laděného do festivalu se představí DJ, který vystoupí na v ProMoPro Dance Hall s MIKE CANDYS nebo SAK NOEL – JERRY DEEJAY. Společně s ním zahraje bývalý kormidelník pražské ranní radiové show Koláč alias KOLÁČ DEEJAY z projektu DANCE MANIA. Jako speciální host se představí zakladatel projektu DANCE MANIA – MIKAEL VAN DIKEEN.

Poslední a třetí oficiální warm-up byl velmi tématicky zařazen na hladinu řeky. Organizátoři vybrali tradiční parník Visla, který brázdí Vltavu v naší metropoli. V sobotu 21. července tak Visla vyrazí od Palackého mostu do víru noční Prahy po řece Vltavě. Za mixážním pultem se představí zkušenostmi ostřílený ATHRO a dále nově ve dvojici DJs projektu DANCE MANIA – JERRY DEEJAY a MIKAEL VAN DIKEEN a v neposlední řadě talentovaný producent ÉPOQUE NOIR alias Vojta Efler z ranní show pražského radia City. Vzhledem k tomu, že parník připlouvá a zakotví ještě před půlnocí k náplavce, připravili pro vás organizátoři samozřejmě after party, která se odehraje v pražském P. M. Clubu, vzdáleném pouhé 3 minuty chůze od nábřeží. Také tam se chystá květ program až do ranních hodin.

ProMoPro DANCE HALL Sázavafest: 2. – 5. 8. 2012 – PAUL OAKENFOLD, MIKE CANDYS, SAK NOEL, DENNIS SHEPERD, CHRIS SADLER, THOMAS COASTLINE, CROSS RYDERS, ATHRO, MIKAEL VAN DIKEEN, JERRY DEEJAY, DJ FUTURE, ENERO, BASSLICKER, MANNI, KOLÁČ DEEJAY,  ALESH

Více na www.sazavafest.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS