Registrace

Tap Tap – Koncert proti strachu 2014

Tap Tap – Koncert proti strachu 2014

11. září tohoto roku se na Střeleckém ostrově v Praze bude konat již druhý Koncert proti strachu. The Tap Tap pořádají tento koncert v den výročí teroristických útoků na Světové obchodní centrum v New Yorku a mottem této akce je „Co podle vás vyžaduje víc odvahy - prožít život se zdravotním postižením, nebo zemřít mučednickou smrtí?"

Kromě hudebního vystoupení The Tap Tap vystoupí během tohoto odpoledne DJ Martin Mikuláš, cimbálová muzika Vergariovci, na pětiřadý xylofon zahraje Bena Havlů a spolu s The Tap Tap zahraje a zazpívá nevidomý klavírista a zpěvák Honza Jareš. Nezůstane pouze u hudební produkce. Pro zpestření programu budou připraveny vynikající vepřové hody a módní přehlídka šohajů v krojích z moravského Podluží.

V areálu Střeleckého ostrova bude instalována putovní výstava vtipů o hendikepovaných lidech, která vznikla na podporu sbírky na dostavbu vzdělávacího centra Studeo. Informace o sbírce naleznete zde: www.sbirkajus.cz .

Vstupné na akci je zdarma.
Více informací naleznete na www.koncertprotistrachu.cz

Záštitu nad Koncertem proti strachu převzali ministr školství Marcel Chládek a starosta městské části Praha 1 Oldřich Lomecký

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS