Registrace

Tatabojs na narozeninách Freeportu natáčeli

Tatabojs na narozeninách Freeportu natáčeli

V sobotu proběhly ve Freeportu a Znojmě dlouho očekávané narozeniny outletového centra. Mezi gratulanty zazářili vynikající Tata Bojs. Jejich píseň Papírovka ve spojení s videomappingem zanechala nesmazatelnou stopu - celá akce se stala základem pro jejich nový videoklip. Kdo navštívil v sobotu Horní náměstí ve Znojmě a stál při unikátní 4D show v první řadě, může se již brzy hledat na televizních obrazovkách.

Předskokanem Tata Bojs byla originální kapela Sunflower Caravan, která i přes nepřízeň počasí dokázala přitáhnout desítky posluchačů. Akce po deváté hodině pokračovala Late Night shoppingem ve Freeportu, který výrazně pokořil svůj historický rekord v tržbách i návštěvnosti. Oslavy vyvrcholily vyhlášením vítěze nové Alfy Romeo MiTo.


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS