Registrace

Tereza Kerndlová - nové album

Tereza Kerndlová - nové album

Tereza Kerndlová podepsala exkluzivní smlouvu s nadnárodním vydavatelstvím SONY MUSIC. Právě dokončila natáčení videoklipu k prvnímu singlu z připravovaného nového alba, které vyjde začátkem příštího roku.

Píseň SCHODY Z NEBE přímo navazuje na dva předchozí hity, písně „Anděl“ a „Holka jako já“, které byly také podpořeny úspěšnými videoklipy.

Videoklip k písni Schody z nebe se natáčel dva dny v Ústí nad Labem. Vypráví příběh dvou mladých nezávislých lidí, kteří se znají jen krátce, ale i přesto u nich vzplane vzájemná láska, uzavřou sňatek a svůj slib zpečetí před Bohem. Tereza ve videoklipu hraje dvojroli, nevěstu a třetí osobu, která dění sleduje z povzdálí.

  • Námět a scénář: René Mayer
  • Módní návrhářka svatebních šatů: Míša Skuhravá
  • Vizážistka: Ivana Tokarská
  • Stylista: Dušan Chrástek
  • Bodyart: David Šesták
  • Kamera a střih: Imagine Vision
  • Lokace – Ústí nad Labem: kostel apoštola Pavla, Setuza a.s., Mariánský most

Informace o Tereze Kerndlové:

V roce 2008 Tereza vydává CD Retro, které bylo pozitivně hodnoceno jak publikem, tak kritikou. Z tohoto alba nasadila singl Anděl, který se stal českým hitem na rádiích a hraje se dodnes. Na jaře roku 2009 vydává druhý singl s názvem Holka jako já, ke kterému natočila dobový válečný videoklip. Úspěch videoklipů a těchto singlů potvrzuje jak velkou návštěvností na internetu, tak i cenou Óčka v kategorii Pop a Dance, kterou získala letos v zimě. Pro přípravu nadcházející desky si vzala oddechový čas a ten využila natočením a vydáním vlastního tanečně-cvičebního DVD pro ženy. Po roční pauze přichází Tereza se singlem Schody z nebe z připravovaného nového alba. A jak je u Terezy zvykem, tak i s novou image!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS