Registrace

Tereza Kerndlová - Přísahám

Tereza Kerndlová - Přísahám

Tereza Kerndlová připravuje nové album „SCHODY Z NEBE,“ které vyjde v říjnu 2011. Představujeme 2. singl a nový videoklip k písni „PŘÍSAHÁM“

Po megahitu „Schody z nebe“ (na YouTube 3.500.000 shléd­nutí) a po nečekaně úspěšné filmové písni „Já chci jen to, co chci, “ uvádí další singl.

Druhým singlem z připravovaného alba „Schody z nebe, “ které vyjde v říjnu letošního roku, je skladba „Přísahám.“ Videoklip k tomuto singlu premiérově uvádíme na http://music.stream.cz/ dnes a na rádia bude uvedena v nejbližších dnech.

Vizuální část byla vždy důležitou složkou všech singlů Terezy Kerndlové. Nejinak tomu je i v tomto případě. Kontroverzní minipříběhy o „zavržené“ a okolím odsouzené lásce sehrála v aktuálním videoklipu nová generace úspěšných herců, známých především ze současných televizních seriálů:

  • Andrea Kerestešová (seriál Vyprávěj) – příběh lesbické lásky
  • Kristýna Leichtová (seriál Comeback) – příběh partnera závislého na drogách
  • Míra Nosek a Hana Vágnerová (oba ze seriálu Vyprávěj) – přepadení čerpací stanice

„Milování a vztahy nejsou často idylické a bez komplikací. Ale všichni víme, že když nám na někom opravdu záleží, tak jsme schopni v sobě neustále nacházet sílu jít dál a ignorovat okolí, “ říká k obsahu písně Tereza.

Video se natáčelo tři dny v Praze a v Adamově na Moravě. Na náročné produkci se podílel již ověřený a sehraný tým:

  • vizáž – Ivana Tokarská
  • styling – Dušan Chrástek
  • produkce – Imagine Vision
  • kamera, střih a postprodukce: Majo Martaus, Fero Deák
  • scénář a režie – René Mayer

Aktualizováno:

Videa již můžete shlédnout i na serveru youtube.com

making of Přísahám zde:

http://www.youtube.com/…erndlovaVEVO#…

videoklip Přísahám si prohlédněte zde:

http://www.youtube.com/…erndlovaVEVO#…

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS