Registrace

Těšíme se na vás na jubilejním 20. ročníku festivalu Benátská noc

Těšíme se na vás na jubilejním 20. ročníku festivalu Benátská noc
23. července 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Těšíme se na vás na jubilejním 20. ročníku festivalu Benátská noc ve dnech 26. – 29. července 2012 v areálu Vesec v Liberci. Akreditace jsou již uzavřeny.

Už jen pár dní zbývá do začátku 20. ročníku festivalu Benátská noc, tentokrát však poprvé na novém místě – v areálu Vesec v Liberci. Tradiční slovenský čtvrtek je jeho prvním dnem, Horkýže Slýže, Tublatanka, No Name a další budou hrát zatím na dvou pódiích. V pátek 27. 7. se program rozběhne na všech pěti pódiích úderem poledne. Na největší hvězdy si však budete muset počkat do pozdního odpoledne – Emir Kusturica, Jarek Nohavica, Bryan Adams, MIG 21 – to je jen stručný výběr. V sobotu 28.7. se začne opět ve 12:00 připraveni jsou Chinaski, Kabát,  Eddie Stoilow, Michal Hrůza a další. Neděle29.7. bude závěrečným dnem festivalu a přinese vystoupení kromě jiných i Dana Landy, Tomáše Kluse, Václava Neckáře a dalších.

Kompletní seznam vystupujících včetně časů naleznete zde http://www.benatskanoc.cz/program/99 .

Pro komfort návštěvníků je připraveno stanové městečko s nadstandardním vybavením, spousta stánků s občerstvením, dobré sociální zázemí, mobilní bankomat, řada atrakcí a doprovodných aktivit, speciální autobusová doprava z Prahy do Vesce a zpět  – více informací zde http://www.benatskanoc.cz/vstupenky/26 a další.

Informace naleznete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz .

Detailní přehled vystupujících formací naleznete zde http://www.benatskanoc.cz/bands-2012/2) . 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS