Registrace

The Chancers posílají video z patnáctin

The Chancers posílají video z patnáctin

Nejstarší koncertní ska noc ve městě se 7.12. znovu vrací do prostor klubu Rock Café a nabídne to nejlepší z tuzemské scény na druhou dobu. Večírek, na který bude tentokrát doporučený dress code ve stylu britského 2tone, bude ve znamení druhé oslavy narozenin česko-britských The Chancers.

"V září jsme sice dělali narozeninový mejdan na parníku, ale tam bylo jednak vyprodáno a za druhé slavit jen jeden večer, to není v našem stylu," říká kapela, která za pořádáním festivalu stojí.

The Chancers v současnosti dokončují práci na své první soulové písničce nazvané stylově Rudeboy Soul, která společně s v létě uveřejněným singlem Sex & Drugs & Rock'n'roll vyjde po novém roce na sedmipalcovém vinylu. Na festival Skanking Praha k sobě tentokrát přizvala žánrově čistokrevné kapely - po letech si tu zahrají Discoballs, v nichž na basu hraje jeden z pamětníků začátků ska žánru u nás. Vzhledem k tomu, že chystají nahrávání nové desky, dá se očekávat, že se fanoušci dočkají i několika novinek.

Premiérou bude letošní Skanking Praha pro jednu z nejmladších a přitom nejzajímavějších tuzemských ska kapel, stylově uvědomělou formaci Kšandy Industry, která celý večer otevře. Jak je už u akcí Skanking Praha zvykem, pro nejrychlejší zletilé návštěvníky bude připraven panák Jägermeistera jako uvítací drink, kterým nic nekončí.

Festival Skanking Praha jsme začali pořádat v našich začátcích, abychom upozornili, jak silná subkultura tu roste. Máme radost, že se i po patnácti letech ten záměr není mimo. A pořád se tu objevují nové kapely, které stojí za pozornost a dokážou dát i staré muzice svěžest a dotek současnosti," těší se na svůj poslední letošní koncert The Chancers. A zároveň připomínají návštěvníkům: „Tentokrát to bude hold stylu 2 tone, tak na to doma před zrcadlem nezapomeňte."

Aby bylo jasné, o co na jejich koncertech jde, vypouští zároveň klip, který zachycuje atmosféru narozeninového mejdanu na parníku. Režie se ujal Matěj Pichler a jak je u The Chancers zvykem, přípravy měly rychlý spád. Narozeninové video doprovází písnička (One of the) Oldschool z jejich zatím posledního alba Age of Rudeness.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS