Registrace

The Night... jsou miliony hvězd, ale jen jedna noc

The Night... jsou miliony hvězd, ale jen jedna noc

DK Production ve spolupráci s Colour Production s.r.o. uvádějí po 14 letech od první spolupráce a založení festivalu COLOURS of OSTRAVA, další společný projekt s názvem THE NIGHT. Organizátoři věří, že i tentokrát bude v něčem přelomový a pro Ostravu nový. Jedná se o jedinečnou, blýskavou, tedy glamour party noc v neobyčejném prostředí industriální vysoké pece v Dolní oblasti Vítkovice, a to 24. 6. 2016.

Poprvé v Ostravě očekávejte exkluzivní program s DJs světové špičky. Hlavní hvězda vystoupí v premiéře, poprvé v Ostravě.

Celá akce bude v atraktivní lokalitě Dolní oblasti Vítkovice, situována bude přímo pod dominantou celé oblasti, pod Bolt Tower. Pro návštěvníky bude připravena dosud nevídaná show, mimořádné efekty , lasery a LED projekce, dále nebývalá pódiová show s tanečníky. Jedná se o jednu z mála open air akcí, která je částečně krytá mega střechou.

Hlavní hvězdou party THE NIGHT bude SANDER VAN DOORN.
Sander Van Doorn, vlastním jménem Sander Ketelaars, je nizozemský producent, majitel labelu Doorn Records. Svou kariéru odstartoval již v šestnácti letech. Mezi jeho největší hity patří skladby Koko, Gold Skies, anebo Project T, na kterém spolupracoval společně s belgickou dvojicí Dimitri Vegas & Like Mike. Pravidelné vystupování v Amnesii na Ibize, hraní na obřích festivalech jako Ultra či Tomorrowland, jsou vrcholy jeho djské práce. Kromě toho také od roku 2006 provozuje svou vlastní radio show, kterou známe pod názvem Identity. Aktuálně můžete na tanečních parketech slyšet jeho nejnovější tracky White Rabbit a Lost.

Dalším vystupujícím bude Antoine Konrad aka DJ ANTOINE, který je bezesporu nejznámější švýcarskou hvězdou a jedním z předních evropských producentů popové house music. Má na svém kontě dlouhou řadu komerčně úspěšných hitů, jako Welcome To St. Tropez, House Party, anebo Arabian Adventure. DJ Antoine je jedním z nejlépe komunikujících DJ s publikem, proto je jeho každé vystoupení skvělým zážitkem. Ostrava DJe Antoina dobře zná a miluje ho. Vystoupil zde již dvakrát, naposledy v roce 2011.

Těšit se můžete na live vystoupení krásné, energické a talentované JUICY M.
Velké překvapení posledních měsíců! Mladá Ukrajinka dobývá světovou taneční scénu svým svižným elektro a progressive housem. Je žádaná na vystoupeních po celém světě. Její podcast Juicyland je jedním z nejposlouchanějších podcastů na světě.

Vstupenky jsou ve třech variantách, do sektorů, podle vzdálenosti od pódia. Majitelům nejdražších vstupenek, přímo u pódia, bude nabídnuta exkluzivita výhledu. Nicméně ani majitelé levnějších vstupenek nebudou o nic ochuzení. Po celém prostoru akce budou velkoplošné LED obrazovky, které budou snímat aktuální dění na scéně. Návštěvníkům bude k dispozici dostatek občerstvovacích, hygienických i relaxačních zón. Parkoviště jsou samozřejmě k dispozici.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS