Registrace

The Script

The Script

The Script "Science & Faith". Nové album vychází 11. října a obsahuje první singl "For The First Time"

Tři kluci z Dublinu, Danny O'Donoghue, Mark Sheehan a Glen Power – známí jako The Script – se vrací s novým albem, které navazuje na jejich úspěšný eponymní debut z roku 2008, kterého se prodalo 1, 8 milionů kusů a který se stal celosvětovým hitem.

Návyková směs hip hopových rytmů, příjemných a chytlavých melodií ve spojení s břitkými texty, které mají co říci. To vše podávané Dannyho medovým hlasem a procítěným přednesem, který ale zvládne i silné, hymnické refrény, čímž se „Science & Faith“ vyhnulo všem nástrahám spojeným s vydáním druhého alba.

Když se toto trio usadilo v Londýně a začalo psát a skládat, zjistilo, že vážné, emocemi nabité mini-příběhy se na ně valí ze všech stran. Tak vznikla skladba „Exit Wounds“, která vypráví o tom, co všechno mohou způsobit narušené vztahy nebo „You Won't Feel A Thing“, která je o snášení všech nástrah a ran krutého osudu, jen abyste ochránili své nejbližší.

Mezi další skvělé skladby patří například první singl „For The First Time“, který vyšel 5. září nebo „Nothing“, která vypráví o člověku se zlomeným srdcem, jenž opilý volá své ztracené lásce („To zažil každý z nás, “ říká k tomu Danny). Dále je zde „If You Ever Come Back, “ skladba o tom, že pro případ, že by se člověk, kterého milujeme, rozhodl vrátit, radši necháváme dveře stále pootevřené, a také titulní píseň „Science & Faith“ s všeobecným tématem, že láska je na světě to nejdůležitější.

„Všechna tato témata se ale vždycky snažíme nahlížet i z optimistického úhlu pohledu, “ tvrdí Danny. „Zabýváme se složitými pocity co nejjednodušším způsobem, to je ta věc, se kterou se v našich skladbách potýkáme.“

„Na první poslech se naše skladby mohou zdát pochmurné, “ dodává Mark. „Ale myslím si, že i díky tomu, že jsme Irové, můžete v jejich podtextu vždycky najít naději. Je to o schopnosti dokázat se se vším vypořádat a překonat to. Irové, ať jsou věci jakkoli špatné, se vždycky seberou a nevzdávají se.“

Album „The Script“ z roku 2008, které obsahovalo hity jako „We Cry“, „Breakeven“ a „The Man Who Can't Be Moved“ se okamžitě po svém vydání dostalo na první příčku britských a irských hitparád. Trio bylo dokonce osobně požádáno Paulem McCartneym, aby mu dělalo předskokany při jeho amerických halových vystoupeních. Dá se předpokládat, že „Science & Faith“ zanechá obdobný dojem a bude rovněž slavit úspěchy.

The Script jsou Danny O'Donoghue (zpěv/klávesy), Mark Sheehan (kytara) a Glen Power (bicí).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS