Registrace

The Sisters Of Mercy do Prahy 17.5. přivezou kapelu Losers.

The Sisters Of Mercy do Prahy 17.5. přivezou kapelu Losers.

Legendární britská kapela The Sisters Of Mercy oznámila jméno kapely, kterou s sebou přiveze v roli předskokana 17. května do pražského divadla Archa. Půjde o britskou skupinu Losers, která v nedávné době vydala své druhé studiové album s názvem „And So We Shall Never Part."

Losers mají pověst skvělé koncertní kapely a fanoušci po celé Evropě se už těší na jejich nové skladby. Uchvátili například i Garyho Numana, který jim bez váhání nabídl pozici předkapely na svém loňském listopadovém turné. Díky The Sisters Of Mercy budou mít tedy i čeští hudební fanoušci možnost přesvědčit se o jejich hudebních kvalitách.
Podle zahraničních zdrojů posluchače při poslechu jejich nového alba napadají jména jako Nine Inch Nails, Deftones a UNKLE.

Část jejich skladby „Turn Around" je hudebním motivem trailerů ke čtvrté řadě kultovního seriálu „Game of Thrones" Losers jsou:
Tom Bellamy /ex Cooper Temple Clause/, Paul Mullen /ex The Automatic and Yourcodenameis:mil and Young Legionnaire/, Eddy Temple Morris /DJ/

Od momentu, kdy se sešli Paul Mullen se zakládajícími členy formace Losers Tomem Bellamym a Eddy Temple-Morrisem a vytvořili funkční Losers, kapela se od své tanečnější podoby proměnila na rockovější a kytarovější. S novým albem přichází nová kapela, nový postoj a nové písničky - drtivější, intenzivnější, dobrodružnější a temnější.
Tom vysvětluje "Většina desky je o vztazích, jako když ubližujete lidem kolem vás...v podstatě nářek při tanci na poli."

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS