Registrace

Therapy Sessions 2012 – Č. Budějovice vol. VI – Cesta do hlubin Drum & Bassu…

Therapy Sessions 2012 – Č. Budějovice vol. VI – Cesta do hlubin Drum & Bassu…
1. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Česká edice světoznámé DnB párty a zásadní událost jihočeské taneční scény se vrací na místo činu, do Českých Budějovic! Návykově temná atmosféra prosycená těmi nejtvrdšími zlámanými beaty a extrémně nízkými frekvencemi nás pohltí již po šesté, opět v prostorách KD Gerbera. Tentokrát se vydáme pod hladinu! Halucinatorní představy se utopí v hlubokých basových linkách a ty nejhorší noční můry rozstřelí kombinace drtivých a agresivních rytmů. 

Čeká nás nekompromisní čtveřice zahraničních headlinerů, vysoce kvalitní český support a unikátní scéna s dekoracemi a videoprojekcemi od Invert VJs! Staneme se účastníky zcela ojedinělého, v praxi dosud neotestovaného experimentu hlubinné terapie. YOU NEED THERAPY!!!

Počínaje rokem 2007 předchozích pět ročníků nabídlo vždy ta nejzvučnější a nejžádanější producentská jména v oblasti dark drum & bassu a ani letošní jarní premiéra Therapy Sessions v Praze ve spolupráci s Imagination Festivalem nebyla výjimkou. Na co se mohou naši klienti těšit v šestém díle stále oblíbenější terapeutické seance se strhující energií v Českých Budějovicích?

V exkluzivním 90minutovém back2back setu zde vystoupí borci ze stáje OMC, COMPUTERARTIST a QO, dva raketově stoupající čeští producenti. Oba mají slušně rozjetou dýdžejskou dráhu a na kontě několik úspěšných releasů na známých labelech, jejich doménou je především energií a dynamikou prosycený neurofunk, hudba s hypnotickými basovými linkami a výraznou rytmikou, stvořená přímo pro taneční parket. Jejich společný set bude drum&bassová masáž, která vás nerozseká, ale dostatečně nabudí a připraví na tvrdou nálož od zahraničních terapeutů!

Po pěti letech se na místo činu vrací legendy Dylan a Robyn Chaos! Na premiéře Therapy Sessions Czech Republic v roce 2007 v Č. Budějovicích nás uchvátili přísným terapeutickým soundem a hrdě reprezentovali značku Therapy Sessions slavící úspěchy téměř po celém světě. Letošní rok se plody jejich práce doslova hemží, na mapě Therapy Sessions přibyla města jako Sao Paulo a Paříž, Dylan v roce 2012 oživil svoje labely Freak a Obscene Recordings hned několika releasy a Robyn Chaos propůjčila svůj vokál jedněm z nejzásadnějších tracků na poli současné tvrdé drum and bassové produkce. „Duchovní rodiče“ mejdanů razících tvrdou a temnou stránku DnB jsou zárukou nezapomenutelného vystoupení plného výbušné energie, za mixážním pultem se skvěle doplňují a motivují k vyhrocenějším mixům a triumfálnějším trackům. Na podzimní Therapy Sessions CZ je uslyšíte ve speciálním dvouhodinovém setu!

K odtajnění všech headlinerů akce zbývají dvě jména. Těšit se můžete na dva zástupce nové, hardcorem inspirované vlny zvané crossbreed v premiérovém vystoupení pro ČR!

Therapy Sessions

Druhá stage největšího jihočeského drum&bassového eventu bude patřit DJ’s z místních crew (Beatz.cz, Kerong.cz, Fruta Kru, Soundpolis) a těšit se můžete na breakbeat, lehčí odnože D’n‘B i na trochu dubstepu. Ve zkratce vás čekají dva rozjeté drum&bassové mejdany v jeden večer, na jednom místě!

Limitovaná série prvních 100 vstupenek za cenu 200,- Kč je již v prodeji v síti Ticketstream (zde). Po vyprodání pustíme do oběhu vstupenky za cenu 250,- Kč, které bude možné zakoupit také na předprodejních místech v Č. Budějovicích. Vstupné na místě činí 300,- Kč. V prodeji jsou také VIP lístky za 400,- Kč zahrnující přístup do VIP zóny na balkoně, welcome drink a malou pozornost u vstupu. Sledujte oficiální stránky http://www.therapysessions.cz a fanpage www.fb.com/therapycz pro nejčerstvější informace a těšte se na největší podzimní drum&bassový mejdan na jihu Čech! YOU NEED THERAPY!!!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS