Registrace

Therapy Sessions CZ již za týden!

Therapy Sessions CZ již za týden!
10. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Světoznámý svátek všech fanoušků tvrdého drum & bassu se neúprosně blíží. Smršť těch nejpřísnějších zlámaných beatů a pekelných zvuků se řítí na Českou Republiku a 16. listopadu vypukne v prostoru KD Gerbera v Č. Budějovicích. Headlineři Dylan & Robyn Chaos, Switch Technique vs. Deathmachine a Computerartist vs. Qo přivezou pestrou nálož novinek a exkluzivních budoucích releasů. Co dalšího je v plánu? Čtěte...

Na serveru SETY.cz probíhá soutěž o úvodní slot v lineupu. Vítěz, který namíchá nejlepší „quick mix", tedy cca 11minutový set z nejméně pěti tracků, odstartuje párty na hlavní stagi hodinovým vystoupením.

Více k mix contestu najdete zde: http://mp3.sety.cz/dj-kontest/therapy-session-cz-quick-mix-contest.html. Na oficiálním Soundcloudu Therapy Sessions CZ brzy přibude další exkluzivní set. Tentokrát výzvu přijala dvojice Switch Technique /PL/ a Deathmachine /UK/, těšit se tedy můžete na kvalitní Crossbreed, futuristický drum & bass s ostře řezaným hardcorovým beatem a nekompromisním soundem. Za poslech ovšem stojí i dosavadní kousky v terapeutické sbírce: http://soundcloud.com/therapysessionsczofficial.

Na hlavním pódiu kromě headlinerů a vítěze soutěže uslyšíte back2back sety v sestavě CLK vs. M4d.doc, Hanzall vs. Dukor, Shenkster vs. Basler /DE/. Druhou stage s lehčími odnožemi Drum&Bassu ovládnou jihočeské crew – Beatz.cz, Frutakru, Kerong.cz, Soundpolis.cz a DJs: Sicky, Chito vs. Tubus, Dirty Boy vs. Brock, Clipper vs. Sergi, Majkl vs. Jonny Player vs. Tao Maffa, Moptron /PL/. O tvář akce stylizovanou do podvodního prostředí, dekorace a projekce, se postará tým Invert VJs. Návštěvník by se měl připravit i na několik nečekaných momentů. Milovníci elektronické taneční hudby, těšte se, jižní Čechy čeká největší mejdan roku 2012, you need therapy!

Therapy Sessions CZTherapy Sessions CZ

Více sledujte na oficiálním webu http://www.therapysessions.cz nebo na FB události: http://www.facebook.com/events/391330277585189/.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS