Registrace

Therapy Sessions CZ už tento týden

Therapy Sessions CZ už tento týden

Nejtvrdší drum&bassová párty na světě slaví 10 let své existence a v rámci celosvětového turné její jedinečnou atmosféru již po sedmé zažijete na vlastní kůži v Českých Budějovicích, v ČR letos opět exkluzivně! Pět zahraničních hvězd a k tomu další dvě desítky DJs na třech stagích, YOU NEED THERAPY!!!

V navýsost krutém lineupu se v ČR poprvé představí živý projekt Goldberg Variations, za kterým stojí The Panacea, legendární producent, DJ a nositel kovového chrupu z Německa, a Limewax, mladý producentský génius z Ukrajiny žijící v Holandsku. Poprvé si u nás v republice zahraje také eRRe ze Španělska, který na současné hard D&B scéně míří hodně vysoko. Dave Edwards z Anglie bude reprezentovat projekt The Sect, letitou stálici a jedničku na poli technoidního D&B. Také italský Lowroller je nepřehlédnutelnou postavou jak na drum&basssové tak hardcorové scény, jeho hranice bořící styl crossbreed mu vynesl respekt a hraní na obřích festivalech jako Masters of Hardcore či Dominator.

Headlinery na hlavní stagi podpoří Sicktek ze Slovenska, M4d.doc, Hanzall vs. Dukor a vítěz DJ videocontestu. Druhá stage (Beatz.cz D&B) se ponese převážně v rytmu o něco lehčího a melodičtějšího drum and bassu a zahrají zde Jonny Player vs. Tao Maffa, Hellsmith vs. Clipper, Dirty Boy vs. Brock, Tubus, Weed, Syndrome, Kejleb a Lollita /CZ/. Na třetí miniaturní Fresh Beatz stagi si můžete vychutnat poklidnější rytmy breakbeatu, house music a dubstep od Thinngyho, Morfa a Sickyho.

Portál Na Pařbě.cz je mediálním partnerem akce!! 

Sledujte náš web: http://www.therapysessions.cz
FB fanpage: https://www.facebook.com/therapycz

Těšíme se na vás v pátek 15. 11. v Gerbeře v Č. Budějovicích!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS