Registrace

Therapy Sessions Czech Republic v Č.Budějovicích - vesmírný D&B nářez!

Therapy Sessions Czech Republic v Č.Budějovicích - vesmírný D&B nářez!
16. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Nejtvrdší drum&bassová párty na světě slaví 10 let existence a pod hlavičkou Beatz.cz a Anger Managementu se vrací do ČR v rámci celosvětového turné. Již po sedmé na vlastní kůži pocítíte její jedinečnou strhující atmosféru v Českých Budějovicích! V nabitém lineupu se letos poprvé objeví jedno exkluzivní živé vystoupení, těšit se můžete i na českou premiéru dalšího zahraničního umělce, na jednoho průkopníka tradičního therapy soundu, a také na předního zástupce nejtvrdší odnože D&B, zvané crossbreed. Připravte se na stav beztíže!

Nutkavá potřeba neustále objevovat nové postupy a poznatky v hudbě nás žene za hranice běžného pozemského vnímání. Hledáme ty nejzvrácenější frekvence, abychom vám každý rok poskytli co nejefektivnější sonickou terapii. Zjistili jsme blahodárný účinek kombinace beztížného stavu, rytmů na úrovni 180 bpm a extrémně hlubokých basových linek na centrální nervovou soustavu, a proto vás letos teleportujeme do vesmíru!


Seance proběhne za přítomnosti několika expertů ve svém oboru. Tradiční sound bude zastoupen jménem, které se k výzkumu připojilo již v počátcích a v průběhu deseti let přišlo s řadou významných objevů. Disponuje zvukem převážně technoidním až atmosferickým a jeho přístup respektuje klasické drum&bassové zákonitosti založené na hypnotickém beatu a pumpující basové lince.

Crossbreedový zabiják specializující se na mezihvězdnou distorzi v rámci lekce zvládání intergalaktické agrese předvede svůj arzenál těch nejplnějších a nejtřaskavějších snare drumů, díky nimž si vybudoval respekt na drum&bassové i hardcorové scéně po celém světě!

Mladá krev v týmu projeví svůj jižanský temperament a nadšení pro studium kinetických závislostí mezi kick drumy, sub basy a ostrými syntetizéry.

Hlavním bodem programu bude vystoupení hvězdné dvojice přenášející transdimenzionální signály prostřednictvím těch nejmodernějších přijímačů. Dokáží vaši mysl zkroutit do nemyslitelných tvarů, aby vaše nervová vlákna vzápětí narovnali tím nejrazantnějším rovným beatem. Zvuková koláž jejich tvorby je novou léčebnou metodou, která v ČR dosud nebyla otestována, účast na vlastní riziko!


Přímo na palubu naší vesmírné lodi vás teleportují Invert VJs, kteří jsou strůjci jejího interiéru i architekty vnitřního vesmíru! Pro začínající DJs máme výzvu – soutěž o možnost zahrát si po boku světových jmen. Účastníci mohou očekávat hudební produkci na 3 stagích – TS Main Stage + Beatz.cz DnB Stage + Fresh Beatz stage, VIP zóna a stánek s originálními Therapy Sessions tričky a buttony.

Nejlevnější vlna vesmírných letenek za 250,- Kč plus 10% poplatek je již k mání v síti Ticketstream! Lístky bez poplatku zakoupíte ve všech kamenných pobočkách Temple Store a na našich Warm Up parties v Praze (Devastator – TS Warm Up – 1.11.2013, Storm Club) a v Českých Budějovicích (Gangster Trippin Big Edition – 25.10., Café Klub Slavie). V prodeji jsou již také limitované VIP lístky za 500,- Kč (+poplatek přes Ticketstream) zahrnující přístup do VIP zóny na balkoně, welcome drink a originální dárek u vstupu, k dostání také na warmupech a ve všech kamenných obchodech Temple Store.

Kup lístky online! http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=104340&code=TICKET&language=2

YOU NEED THERAPY!!!
Sledujte naše stránky: http://www.therapysessions.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS