Registrace

TOMORROW PLAYS aneb k čertu dobrá párty!

TOMORROW PLAYS aneb k čertu dobrá párty!
22. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

V prosinci tohoto roku proběhne již podruhé v ČR taneční událost s názvem TOMORROW PLAYS.Oficiální taneční párty s účastí zahraničních DJs, která vznikla na hudebních linkách evropského festivalu elektronické muziky Tomorrowland. Snahou pořadatelů je, přiblížit atmosféru tohoto bezesporu nejslavnějšího belgického festivalu i na domácí půdě.

První akce s názvem TOMORROW PLAYS proběhla v červnu tohoto roku v nejnavštěvovanejším středočeském klubu DANCE HALL OPOLANY u Poděbrad. Přes 1000 návštěvníků zažilo fantastickou párty s belgickými DJs V-BEATZ & MARINNE JEFF.

Letos v prosinci se vracejí zpět do ČR s další dávkou energické muziky přímo ze srdce Tomorrowlandu.
Hned na dvou místech proběhne TP i za účasti místních DJs.

Milovníci mohutného a dynamického zvuku, světelných efektů a laser show si příjdou zcela jistě na své.
Pátek 6.12. v "komorním" prostředí PARKHOTELU ve Smržovce a v sobotu 7.12. opět DANCE HALL OPOLANY.

DJ'S:
V-Beatz (BE)
Působí na belgické scéně od roku 1992, hrál na mnoha významných akcích a v prestižních klubech po celé Belgii i v zahraničí (Francie, Nizozemsko, Španělsko, Čína, Česká republika) Vlastní produkce od roku 2000, vydal spoustu tracků jako Deep J Vince, V-Beatz, FVL a spolupracoval s umělci jako Chicago Zone, MG, Lethal & DJ FURAX

DJ Marinne Jeff (BE)
DJ preferující electro-house, který působí od roku 2000 v klubech v Belgii i zahraničí. Podílel se na mnoha festivalech a velkých akcích. Navštívil i kluby v Thajsku, Chorvatsku, Číně, Španělsku a České republice.

Czech DJ Support:
Sylon /Mácháč festival DJ Contest Winner/
Markus Delaricca /Unique House Festival/
Štěpo /Kiss Delta/
Boccelli /Tomorrow Plays/
Denisse //Tomorrow Plays/
Jay Cob /Tomorrow Plays/

www.facebook.com/vbeatzandmarinnejeff
www.facebook.com/TomorrowPlaysCzech

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS