Registrace

TRANCE DEPARTMENT je na cestě k Transmission

TRANCE DEPARTMENT je na cestě k Transmission
26. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Rádi bychom vás pozvali na největší a nejlepší party, která se bude konat před Transmission v pátek 29. listopadu. V tuto speciální noc odstartujeme Transmission víkend v klubu Mecca, která pořádá již třetí edici Trance Department -On the way to Transmission.

Jako obvykle Mecca bude hrát tu nejlepší hudbu. Jako hlavní hvězdy večera se prvně v ČR představí The Thrillseekers(UK) a Eximinds(RU) a budou je podporovat Trance Department DJ's Thomas Coastline a N-rico. návštěvníky tak vezmou na hudební výpravu.

The Thrillseekers – kteří vytvořili Transmix pro letošní Transmission a Thomas Coastline – předskokan letošní Transmission -zajistí, že lidé zůstanou napojeni na akci víkendu. V Mecce bude warmup party pro všechny návštěvníky, kteří dorazí z celého světa, aby odstartovali celovíkendovou jízdu!


Na line-up na druhé stage (která bude otevřena od 23.00-05.00) budou: IB DUO, Vikinz, Priest a Maicuss. Kromě výborné hudby Vás čeká speciální překvapení, fotografická stěna, speciální světla a lasery.

Dveře se otevírají 22.00 a party bude pokračovat až do 06.00. Doporučujeme přijít dříve, jelikož klub Mecca má omezenou kapacitu 1200 lidí.


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS