Registrace

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X odstartovalo!

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X odstartovalo!
17. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X odstartovalo prvním koncertem v plzeňském Divadle Alfa. Navazuje na Xindlovo nové CD LÁ$KA, které vyšlo v polovině září a najdeme na něm takové hity jako třeba Zlato nebo aktuální Štědrý večer nastal. Video k poslední zmiňované písni už shlédlo přes půl milionu lidí během jednoho měsíce.

Hostem koncertů bude dvojice moderátorů Kazma & Bruno, která se ke Xindlovi a jeho kapele přidá od vystoupení Písku a zazpívá s ním na každém představení včetně Prahy se zmiňovaný vánoční hit Štědrý večer nastal.

Xindl X k turné po českých divadlech dodává: „I když nejsme zvyklí hrát na koncertech, kde se sedí, myslím, že atmosféra divadel pomůže divákům vychutnat si nové písně, které ještě neznají. Na každém koncertu se chystáme zahrát celé album LÁ$KA. Ale kromě něj samozřejmě dojde i na všechny naše hity a i několik rarit navíc. I když jsou koncerty po divadlech, nemusíte se bát, že vás bude čekat nějaké akustické šudli mudli. Písně zazní ve stejné podobě, v jaké jsou na desce – a ta deska je celkem ostrá."

Xindl X (foto: David Cysař)Xindl X (foto: David Cysař)

Těšíme se na vás také během TURNÉ S LÁ$KOU:

  • 17.11. Divadlo J.K. Tyla - Třeboň 
  • 19.11. Divadlo Oskara Nedbala – Tábor 
  • 23.11. Městské divadlo - Slaný 
  • 5.12. Divadlo Gong – Praha 
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS