Registrace

TV Rockparada pro říjen 2012

TV Rockparada pro říjen 2012
24. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz

V říjnovém pokračování TV ROCKPARÁDY se můžete těšit na soutěžní novinky od skupiny REVERENDS, kteří na konci rozhovoru skoro zničili nahrávací studio, dále od punkáčů MNOHEJ Z NICH JE HRBATEJ a studiového projektu "Operator" LUKÁŠE JINDRY se kterým přijeli i zpěvačka MAGDA BÁRTKOVÁ a kytarista LUMÍR KRÖMER.

Jahodou na dortu je ale jistě rozhovor s VLADIMÍREM MOTÝLKEM SAVCEM basovým kytaristou VISACÍHO ZÁMKU.

Zleva: Kůsofka - Vladimír Motýlek Savec - Visací Zámek – Robert HlavatýZleva: Kůsofka - Vladimír Motýlek Savec - Visací Zámek – Robert Hlavatý

Zářijový díl vyhrála skupina ROXOR s klipem Metal Heart, druzí se umístnili ZAKÁZANÝ OVOCE s klipem Nech mě odejít a třetí ABI-GAIL s klipem Made in Highland – všem třem gratulujeme.

V soutěži můžete vyhrát kromě spousty dalších cen i volňásky na koncerty skupin MARILLION, THIN LIZZY a jakýkoliv listopadový koncert v rámci tour BÁRA ZEMANOVÁ & BAND.

Premiéra říjnového dílu TV Rockparady

TV RockparádaTV Rockparáda

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS