Registrace

Ulver na Brutal Assaultu

Ulver na Brutal Assaultu
24. července 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Letošní ročník celoevropského festivalu extrémní hudby BRUTAL ASSAULT se letos koná 6.-8. srpna v tradiční lokalitě Vojenské pevnosti Josefov.

Letošní ročník celoevropského festivalu extrémní hudby BRUTAL ASSAULT se letos koná 6.-8. srpna v tradiční lokalitě Vojenské pevnosti Josefov. Mezi šedesáti potvrzenými kapelami vyčnívají jména jako BIOHAZARD, IMMORTAL, OPETH, TESTAMENT, BRUJERIA, MADBALL a další, ale pro mnoho hudebních fanoušků bude mít letošní ročník jediného headlinera, a to norskou alternativní formaci ULVER. ULVER jsou známi jako kapela, která téměř nekoncertuje a je jakoby věčně zahalena rouškou tajemství. Přesto, anebo právě proto, přitahuje na každé ze svých ojedinělých vystoupení stovky fanoušků z celého světa, kteří neváhají urazit tisíce kilometrů jenom proto, aby shlédli jejich do detailu propracovanou multimediální show. Exkluzivitu jejich vystoupení na festivalu Brutal Assault dodává fakt, že se jedná o jejich jediný dosud potvrzený koncert mimo domovské Norsko a Brutal Assault se tak stává jediným metalovým festivalem, na kterém se ULVER v létě představí. Od své původní blackmetalové minulosti se ULVER propracovali do pozice, kdy každým svým albem boří hranice stylů a slovu AVANTGARDA tak dávají nový rozměr. V hudbě ULVER se mísí styly jako avantgardní rock, trip hop, symfonické a komorní tradice, noise a experimentální hudba, přičemž důraz často leží na elektronických technikách vytváření zvuků a jejich nahrávání. Norské trio, seskupené kolem zpěváka Kristoffera „Garma“ Ryggase, se představí publiku v josefovské pevnosti v pátek 7. srpna.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS