Registrace

Upřesnění k prohlášení ředitele O2 SF

Upřesnění k prohlášení ředitele O2 SF
24. července 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Jelikož se v prohlášení ředitele O2 Sázavafestu objevila zmínka o rekordním předprodeji vstupenek, organizační tým se rozhodl uvést informaci na pravou míru, aby nedošlo k mylným asociacím.

Informace o rekordním předprodeji byla v prohlášení zveřejněna úmyslně v tom smyslu, že festival se letos připravuje na návštěvu několika desítek tisíc lidí, které je schopen ochránit a udělá pro to maximum. Viz například další informace o možné evakuaci návštěvníků do železobetonového prostoru Lenka.

Pořadatel festivalu se v žádném případě nechtěl a nechce hlásit k mediální problematice, pouze chtěl vyjádřit upřímnou soustrast nad jedním zemřelým a desítkami zraněných v O2 Aréně na festivalu Pohoda, který patří mezi jeho nejoblíbenější. Zároveň chtěl ale uklidnit všechny příznivce letních festivalů a nepůsobit paniku, která se mohla objevit v souvislosti s obřím stanem, který se objeví i na O2 Sázavafestu. Společnost pronajímající stan vlastní evropsky uznávané certifikáty, stavba navíc projde kontrolou stavebním úřadem.

Jeden z členů výpravy O2 Sázavafestu byl přímo ve stanu v době katastrofy, a právě děsivá výpověď přiměla ředitele českého festivalu k reakci, která měla vyjádřit podporu organizátorům festivalu Pohoda v dalším působení, současně i ubezpečení tisíců lidí, kteří si koupili vstupenku na festival, který začíná už příští týden, že na jejich bezpečnost i v krizových situacích je myšleno.

O2 Sázavafest ještě několik hodin před prohlášením ředitele festivalu Pavla Kloupara podpořil festival Pohoda i na svých stránkách na facebooku, kde umístil odkaz na skupinu s názvem PODPORUJEM Miša Kaščáka a festival POHODA – aj napriek strašnej tragédii… Sám ředitel se veřejně postavil za organizátory slovenských kolegů v živém vysílání ČT 24 v pondělí 20. července po 13:30.

Ještě jednou, tentokrát celý tým festivalu, projevuje upřímnou soustrast pozůstalým nešťastně zemřelého mladíka, zraněným přeje brzké uzdravení. Fanoušci O2 Sázavafestu se nemají čeho bát, organizátoři jsou v kontaktu s meteorology i dalšími odborníky. Zároveň doufají, že nebudou muset k evakuačním plánům sáhnout, předpověď počasí působí zatím optimisticky.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS