Registrace

Václav Noid Bárta v dubnu na turné k desce Jedinej krok

Václav Noid Bárta v dubnu na turné k desce Jedinej krok

Po úspěšných podzimních sólo koncertech v Hudebním divadle Karlín v Praze pořádá Václav Noid Bárta v dubnu turné s koncertním programem k aktuální desce Jedinej krok. Kromě nových skladeb se můžeme těšit i na některé jeho starší autorské písně a písně z muzikálů, ve kterých Václav Noid Bárta hraje či dříve hrál. Turné zahrne čtyři velká česká města – Plzeň, České Budějovice, Brno a Ostravu.

Václav Noid Bárta je na vrcholu své dosavadní umělecké kariéry. Od roku 2008 úspěšně působí v Hudebním divadle v Karlíně, kde ztvárnil hlavní i vedlejší postavy v muzikálech Carmen, Jesus Christ Superstar, Lucie, větší než malé množství lásky, nyní se chystá nastudovat roli Clyda Barrowa v nově připravovaném muzikálu Bonnie&Clyde. Právě zde, na prknech jeho domovského divadla, se před dvěma lety konaly také jeho první dva samostatné koncerty s orchestrem. Díky skvělé odezvě ze strany posluchačů proběhly na podzim 2015 další dva, ovšem nyní již s jiným konceptem – v roce 2014 se spolupráce se symfonickým orchestrem odvíjela od tehdejšího aktuálního alba „Václav Noid Bárta", druhé dva koncerty obsáhly především repertoár z nového alba Jedinej krok.

Tak tomu bude i na výše zmíněných koncertech příštích. Václav Noid Bárta si tentokrát přizval smyčcový kvartet a samozřejmě svou doprovodnou kapelu BackBack, ve které hrají špičkoví muzikanti jako Richard Scheufler st. a Richard Scheufler ml., Petr Henych, Štěpán Eliáš či Jakub Antl. Program koncertního večera bude opět založen na pop/rockových písních z alba Jedinej krok, chybět ale nebudou i starší písně zpracované původně se symfonickým orchestrem či muzikálové melodie. Určitým milníkem Václavovy kariéry je muzikál Jesus Christ Superstar, ve kterém si zahrál postupně hned tři různé role – Piláta, Jidáše a od roku 2015 i Ježíše. Právě sólová árie Ježíše V zahradě getsemanské uzavírala loňské karlínské koncerty a dá se čekat, že si ji i letos v Plzni, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě opět poslechneme live. Dále by měl být součástí programu i slavný filmový hit Skyfall od Adele, který Noid poprvé představil loni v červnu v Kongresovém centru Zlín a od té doby je píseň součástí jeho sólového repertoáru.

Vstupenky na jednotlivé koncerty zakoupíte na ticket-art.cz (Brno, Ostrava, Plzeň), pro objednávky vstupenek do Českých Budějovic platí emailová adresa pořadatele: vstupenky@agenturatrdla.cz.

Termíny a místa koncertů:
23.04.2016 Plzeň, Divadlo J. K. Tyla
25.04.2016 České Budějovice
29.04.2016 Ostrava, Dům kultury
30.04.2016 Brno, Sono centrum

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS