Registrace

Vánoční koncert Navigators v Lucerna Music Baru

Vánoční koncert Navigators v Lucerna Music Baru
12. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Pražská klubová scéna nebude ani tento rok ochuzena o již tradiční vánoční koncert skupiny Navigators. Letošní předvánoční koncert proběhne 19. 12. 2012 v pražském Lucerna Music Baru. Začátek akce je naplánován na 20:00 hod.

Navigators předvedou to nejlepší ze svého repertoáru, vyvážený průřez dosavadní tvorbou v neopakovatelné atmosféře legendárního pražského klubu.

Za druhé klávesy usedne již tradiční host Navigators, hudebník Vilém Béreš (Toxique, Lanugo) a stejně tak oživí pódium Navigators svým uměním i VJ Mono (Jiří Hořavka), který s Navigators spolupracoval již loni a to s mimořádným úspěchem.

Navigators jsou kapela s neopakovatelným zvukem, pohybují se na pomezí urban – soul – funky, vydali dvě studiová alba (Sky Travellin´ -2007, My Place – 2010) a exclusivní vinylovou edici Sky Travellin´/My Place. Ke svým skladbám natočili řadu videoklipů.

Vstupeny jsou k dispozici v obvyklých předprodejích: v pokladně Lucerna Music Baru, na jeho webových stránkách a facebooku za 200,- Kč, v předprodejních sítích www.ticketportal.cz, www.ticketpro.cz, www.eventim.cz a www.ticketstream.cz za 200,- Kč plus distribuční poplatek a v den konání koncertu v pokladně Lucerna Music Baru za 250,- Kč

www.navigators.cz | Foto: Tomáš Třeštík

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS