Registrace

Vánoční koncert Vypsané fiXy v pražském Lucerna Music Baru vyprodán!

Vánoční koncert Vypsané fiXy v pražském Lucerna Music Baru vyprodán!

Svůj každoroční vánoční „mejdan" odehraje Vypsaná fiXa v Lucerna Music Baru už 19. prosince. Vyprodáno bylo již 14 dní před samotným datem koncertu. „Velký dík patří našim fanouškům, protože to je fakt dobrý pocit vědět, že jdete hrát do absolutně vyprodaného sálu," říká Vypsaná fiXa.

Letošní rok byl pro Vypsanou fiXu hodně nabitý. Povedlo se jarní Tugedrtůr společně s Mňágou a Ždorp a na žádost promotérů se na podzim přidávaly další koncerty. Léto bylo ve znamení letních festivalů a podařil se „Fixí" pardubický ON THE ROAD festival. Podzimní Kulttour po kulturních domech a netradiční spojení s Visacím zámkem bylo opět velmi úspěšné a Márdi s bubeníkem Pítrsem a dalšími muzikanty natočili desku pro děti - Mixle v piksle. Konec roku vrcholí vyprodaným vánočním koncertem, který proběhne v pražském klubu Lucerna Music Bar 19. prosince od 21:00 hodin. Jako host vystoupí harmonikářka Tří sester Veronika – Supice.

„Vánoce strávíme doma, ale zkraje ledna jdeme do studia, protože nás čeká natáčení nového alba. Přípravu písní jsme udělali v říjnu na našem detašovaném pracovišti na Sečské přehradě. V lednu to natočíme ve studiu JÁMOR pod producentským dohledem Ondřeje Ježka. Na soustředění vznikl velice zajímavý demosnímek, tak už se moc těším až na tom pod Ondrovým vedením začneme pracovat," říká Márdi.

Album, které zatím nemá ještě definitivní název, by mělo vyjít začátkem března 2014. Kapela ho pokřtí na chystaném klubovém turné, které už ale název dostalo „Před náma hrajeme my". „Je to jednak parafráze na jedno naše předchozí CD (Před náma jedeme my) a za druhé, my opravdu sami sobě předskočíme. Předkapela Vypsaná fiXa zahraje před Vypsanou fiXou. Jak to bude v reálu vypadat, zatím nebudeme prozrazovat," vysvětluje Márdi a dodává: „Všechno proběhne i v rámci toho, že se chystáme v průběhu příštího roku společně s našimi fanoušky slavit, protože v roce 2014 to bude dvacet let od založení toho našeho seskupení. No a to na začátku, když jsme Fixu založili jako sezonní letní projekt, opravdu nikdo nečekal. Tenhle příběh oslavíme všude a konečně zahrajeme i písně z prvotních demosnímků, které jsme vytrvale odmítali hrát i když je lidé stále vytrvale vyžadovali. Nyní se dočkají."

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS