Registrace

VÁNOČNÍ KONTRAHELL FEST NA MELODCE

VÁNOČNÍ KONTRAHELL FEST NA MELODCE
2. prosince 2011 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

V sobotu 17.12. se uskuteční na brněnské Melodce vánoční koncert agentury Kontra Production, na kterém vystoupí kapely INSANIA, DARK GAMBALLE a FREE FALL!

INSANIA je legendou tvrdě alternativní scény, osobitý crossover této skupiny oslaví příští rok již 25. narozeniny! CD „Rock´n´Freud“ z roku 2007 obdrželo ceny Anděl a Břitva za Album roku a aktuálně také 2. místo v anketě Břitva v kategorii Album desetiletí! Insania zde zaboduje také jako koncertní kapela roku 2009 a kladné odezvy se dočká i zatím poslední deska „Kult hyeny“, za kterou skupina opět přebírá Břitvu za Album roku a je nominována v hudebních cenách ANDĚL.

Velkou zbraní další „prvoligové“ skupiny DARK GAMBALLE je dokonale vybroušený zvuk, špičkové výkony všech muzikantů, hitové ambice písní s crossoverovým elektronickým podkladem, neopakovatelná atmosféra a precizní vokál zpěváka vystupujícím pod pseudonymem 10.

FREE FALL se řadí mezi perspektivní skupiny hrající moderní směs metalu, rocku i popu. Jejich tvorbě dominují elektrické podklady, chytlavé melodie a zajímavé vokály. Free Fall aktuálně vystupují s repertoárem z posledního alba „Double meanings“.

Komu budou poslední předvánoční sobotu ještě chybět dárky pro své blízké, může na akci zakoupit nejen např. trička nebo CD vystupujících skupin, ale i dalších kapel ze stáje Kontra Production, např. Prvního hoře nebo Silent Stream Of Godless Elegy. Start: 19:30, Vstup: 150 Kč

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS