Registrace

Vánočním koncertem Outlet People

Vánočním koncertem Outlet People
3. prosince 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Vánočním koncertem Outlet People Toxique Tour v pražské Akropoli (1.12.) odstartovala závěrečná část letošního turné. Do konce roku stihnou zahrát už jen v Plzni a v Hořovicích. Letošní podzim byl pro Toxique velmi rušný. Vyšla jim druhá deska nazvaná Outlet People, po které je pojmenované i celé turné. To začalo už v říjnu a skončí 17.prosince koncertem v Hořovicích.

A protože vzbudilo velký zájem, tak už skupina plánuje jeho jarní pokračování….

Nicméně tradiční vánoční koncert v pražské Akropoli (1.12.) si jako každý rok Toxique připravili velmi pečlivě. Jen byl letos pozměněn design podia, zcela v jejich novém stylu. Přesto bylo pod futuristickým stromkem připraveno hodně dárků pro fanoušky, kteří v hojném počtu i přes nepřízeň počasí dorazili.

„Konečně jsme si zahráli na „Ježíšky“ a rozdali dárky všem fanouškům, kteří měli dost odvahy na to, aby se za námi vydali sněhovou bouří. Moc všem děkujeme za skvělou tečku za naším Outlet People Tour 2010“ dodávají Toxique.

Více informací na www.toxique.cz . Přiložené foto www.georgedolejs.com .

Zbývající koncerty Outlet People Toxique Tour 2010:

  • 4.12. Plzeň/Buena Vista
  • 17.12. Hořovi­ce/Klub Labe
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS