Registrace

Viva la Revolución – recenze alba

Viva la Revolución – recenze alba

9. 9. 2009 v 9.09hod. vyšlo nové album punk rockové skupiny Rybičky 48, vše co album Viva la Revolución nabízí se dozvíte z recenze kterou Vám nabízíme.

Viva la Revolución – Rybičky 48

Prvním singlem, který CD Viva la Revolución nabízí je píseň Jediná, Kterou můžete „zastihnout“ v hitparádách a rádiích. Autorem téhle, podle mě skvělé písně, je Jakub Ryba, o kterém si určitě v nejbližším článku také napíšeme pár slov. O druhé písni také bylo rozhodnuto velmi brzo, stala se jí píseň Zamilovaný/Neš­ťastná, kde si mimo jiné zazpívala Bára Zemanová, která písničce dala něco navíc, a tahle píseň mně hned dala impuls, abych řekl, že podle mého názoru skupina Rybičky 48 udělala kus poctivé a pořádné práce, a vše co na tomhle CD naleznete si hned od první písničky prostě zamilujete.

Kdo a co?

Nová deska Viva la Revolución se nahrávala, mixovala i masterovala ve studiu Zdeňka Šikýře v pražské Hostivaři. Hudební režie nové desky se ujal Zdeněk Mikeš Mikoška, produkce byla svěřena opět do rukou Martina Řehoře z agentury Wink.

Křest Viva la Revolución

Křest mají Rybičky naplánován přesně měsíc a den od vydání alba, tedy 10. října v pražském Abatonu. Při tomhle koncertu kde mimo jiné zahrají skupiny jako slovenští MF, italští AIM a němečtí Green Frog Feet, o kterých již také chystám recenzi jejich alba. Dojde k natočení prvních záběru ý dlouho plánovaného DVD Rybiček 48.

Můžete se těšit

V albu naleznete celkem 13 písniček, ve kterých si zazpívali také Michal David a Bára Zemanová, dále se také objevily postavy jako Zdeněk Šikýř a také Libor Miloška a další.

Playlist Viva la Revolución:

 1. Viva la Revolución
 2. Sebevražedná
 3. Najednou
 4. Lovecká Sezóna
 5. Letní Hra
 6. Jediná
 7. Tak To Je (Jendova)
 8. Drogová
 9. Krvavý Valentýn
 10. Normální Člověk
 11. Vlastní Křídla
 12. Páteční Večer
 13. Zamilovaný/Neš­ťastná

Hodnocení:

Moje hodnocení téhle desky je kladné, velmi se mi libí pojetí, a také grafické zpravovaní obalu.

9.5/10

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS