Registrace

Vstupenky na koncerty Karla Gotta a Evy Urbanové

Vstupenky na koncerty Karla Gotta a Evy Urbanové
20. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Vstupenky na všechny koncerty podzimního turné Karla Gotta a Evy Urbanové stále ještě v předprodeji, v Praze však už jenom na stání. Neoficiálním startem společného turné Evy Urbanové a Karla Gotta, který dopadl na výbornou, byl koncert v Děčíně poslední srpnový den.

Oba interpreti tak poodhalili dlouho a pečlivě vybíraný repertoár pro takřka tříhodinový koncert, jež je připraven pro diváky všech zastávek jejich společného podzimního turné začínajícího 1. října v Pardubicích. Další města, kde mají příznivci možnost vidět hvězdný koncert v podání Karla Gotta a Evy Urbanové a kde vstupenky kvapem ubývají, jsou například 3.10. České Budějovice, 10.10. Liberec. 25.10. Ostrava a 9. a 10.11. Praha. Na pražské koncerty jsou k dispozici až na drobné výjimky lístky už pouze na stání. Společná úvodní skladba Fantóm z muzikálu Fantom Opery zahájí skvostné vystoupení v podání největších hvězd, jakými Eva Urbanová a Karel Gott jsou. Proč právě tato skladba vysvětlují: Karel Gott: „Eva Urbanová je v naší republice asi největším odborníkem na Lloyd Webberův muzikál Fantóm opery. Viděla ho už snad pětadvacetkrát – mj. v Londýně, New Yorku nebo Tokiu. Tenhle muzikál doslova miluje a když se jí náhodou nelíbí herecky a pěvecky představitel Fantoma z katakomb pod pařížskou Operou, klidně z divadla odejde už o přestávce. Proto mne nesmírně těší, že si mne Eva Urbanová na našem turné pustí do své vysněné říše Fantóma opery a jsem zvědav, zda jako Fantóm v jejích očích obstojím. Duetem z tohoto světově proslulého muzikálu budeme totiž každý z koncertů zahajovat“. Eva Urbanová: „Tím, že budeme naše turné zahajovat árií The Phantom Of The Opera s českým textem Pavla Vrby mi Karel Gott plní další z mých životních snů. Vždy jsem totiž snila o tom, že si jednou zazpívám některou z árií mladičké operní zpěvačky Christine z tohoto podle mne nejkrásnějšího muzikálu všech dob na jevišti ve vyprodané sportovní hale. A když tajemným Fantómem bude právě Karel Gott, co si může člověk přát víc?“ Eva Urbanová, jejíž hlas zná nejen milánská La Scala či newyorská Metropolitní opera, si připravila známé operní a muzikálové melodie, ale i svoje oblíbené rockové a heavy metalové skladby. Karel Gott zazpívá největší hity z celé své hudební kariéry (Lady Karneval, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Dám dělovou ránu, Být stále mlád nebo semaforskou, Oči mám sněhem zaváté, Pretty Woman, atd.). Oba dva umělce doprovází Boom!Band Jiřího Dvořáka. Přijďte se přesvědčit a užít si dokonalé vystoupení největších hvězd naší hudební scény. Vstupenky stále v předprodeji. Nečekejte však na poslední chvíli…s nákupem si raději pospěšte.

Možnost budete mít v následujících místech v Čechách: 1.10. Pardubice, ČEZ Aréna, 19:00, předprodej www.ticket-art.cz, pořádající agentura Live Tour 3.10. České Budějovice, Budvar Aréna, 19:00, předprodej www.ticketportal.cz, pořádající agentura 212 10.10. Liberec, Tipsport Aréna, 19:00, předprodej www.ticketpro.cz, pořádající agentura Live Tour 20.10. Karlovy Vary, Aréna, ticketportal.cz 25.10. Ostrava, ČEZ Aréna, 19:00, předprodej www.ticket-art.cz, pořádající agentura T-Production 30.10. Brno, Hala Rondo, ticketstream.cz, ticketpro.cz, eventim.cz 9.11. Praha, velký sál Lucerny, 19:00, předprodej www.ticketpro.cz, pořádající agentura Live Tour 10.11. Praha, velký sál Lucerny, 19:00, předprodej www.ticketpro.cz, pořádající agentura Live Tour 25.11. Olomouc, Hala Univerzity Palackého,  www.ticketpro.cz

Slovenská část turné: 24.10. Žilina, Mestský štadión 4.11. Bratislava, Sibamac Aréna 6.11. Košice, Steel Aréna

Více informací na www.evaurbanova.com a www.karelgott.com. Přiložené foto kredit František Jirásek, Děčín 31.8.2010

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS