Registrace

VÝBĚR_OF_KA LETŮ MIMO SE POKŘTÍ ZDARMA

VÝBĚR_OF_KA LETŮ MIMO SE POKŘTÍ ZDARMA

Lety Mimo pokřtí své nové best of album 22.11 v pražském Roxy. Stějně jako na Výběr_of_ce, se můžete těšit na řadu hostů a akusticko-elektrický set těch nejznámějších písní z repertoáru kapely. Aby toho nebylo málo, vstup bude ten večer zdarma….

Energická formace Lety Mimo nedávno vydala výběrové best of album, které rozdělila na akustickou a elektrickou část. Nejinak tomu bude i při jejich křtu 22.11.2010 v praž­ském klubu Roxy. Lety Mimo fanoušky uvítají akustickým setem. Při něm se představí nevšední kapela složená z hudebníků LM, Honzy Homoly z Wohnoutů (kytara) Jack z Divokýho Billa (banjo) a Roberta Škardy (tuba).

“Začátek koncertu bude pozvolnější a komornější v unplugged provedení. Vystoupíme v netradiční sestavě a zahrajeme tak 6 až 7 písní ve kterých budou hosti stejně jako na CD, pak proběhne křest taky malé překvapení a posléze to rozjedeme elektricky. Obě části budou od sebe odděleny i vizuálně. A následovat bude párty až do rána !“ lákají Lety Mimo.

Stejně jako na desce, se v průběhu večera na podiu vystřídají hosté jako Wohnouti (Honza a Matěj Homolovi), Divokej Bill (Venca, Jurda, Jack), Xavier Baumaxa, Niceland neboTuzex. Chybět nebude ani kvalitní afterparty. O tu se postará Bounce! Bounce!, Kay a Tuzex from Sunshine.

A vstupné? Žádné. Celý večer bude v rámci free Mondays v Roxy ZADARMO.

Více na www.letymimo.com

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS