Registrace

Vypsaná fiXa se chystá s Podivnou dvojkou na vánoční koncert do pražského Lucerna Music Baru

Vypsaná fiXa se chystá s Podivnou dvojkou na vánoční koncert do pražského Lucerna Music Baru
9. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Vypsaná fiXa se chystá na tradiční vánoční koncert v pražském Lucerna Music Baru - ve čtvrtek 20. prosince. Bude to jeden z jejích posledních letošních koncertů a završí tak letní a podzimní hraní, během něž koncertovali nejen u nás, ale i na Slovensku a v Polsku. Pro příští rok plánují samozřejmě další vystoupení a opět možná další tandemové koncerty s jinou českou kapelou.

Letos udělali i jakýsi remake známého hitu 1982, s upraveným názvem 82. Vznikl k němu i klip, který můžete vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=GWuU_b1KRV4&feature=plcp  .

Vypsaná fixa má ale i úplně novou skladbu, jež vznikla během příprav na koncertování na Slovensku, pod názvem „150 sekúnd slovenčiny", tu shlédnete zde: http://www.youtube.com/watch?v=mhHY_BbomBA  .

Obě najdete na limitovaném CD singlu nazvaném „Podivná dvojka", který bude v prodeji pouze a jenom na zmiňovaném vánočním koncertu 20. prosince v Lucerna Music Baru.

Vstupenky na koncert Vypsané fiXy koupíte v předprodeji Lucerna Music Baru v síti Eventim.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS