Registrace

Wohnout představili první 3D videoklip

Wohnout představili první 3D videoklip
7. ledna 2013 | Autor: Heas Hudební novinky

Skupina Wohnout na tiskové konferenci v pražském Bontonlandu představila veřejnosti nový unikátní videoklip k písni "Zpěvák na inzerát", který vznikl metodou Motion Capture, stejně jako byl natočen například film Pán Prstenů. Bude tak první svého druhu v ČR.

Videoklip vyrobilo studio SPAFi Animation Academy pod taktovkou Daniela Nezmara. Jedná se o 3D animovaný klip ve 3D technologii.

Složení WohnoutuSložení Wohnoutu

V klipu se krom kapely objeví i hudebníci ze spřátelených těles jako Jiří Macháček (Mig21), Michal Mareda (Vypsaná Fixa), Vašek Bláha (Divokej Bill), Tomáš Hájíček (Krucipusk) nebo herci Marek Taclík a Lukáš Pavlásek. Chybět nebude ani tradiční česká postavička Hurvínka.

Honza Homola: „Dostali jsme možnost využít technologie, které byly použité například pro film Avatar, či Pán prstenů. To nás inspirovalo ke scénáři klipu k písni Zpěvák na inzerát, kde mimo nás zpívají i kamarádi ze spřátelených kapel. Zároveň jsme oslovili zpěváka ze všech zpěváků nejzpěvákovatějšího a tím není nikdo jiný než Hurvínek. Výsledkem je animovanej 3D konkurz na post lídra naší kapely."

Krom verze 3D nabídnou Wohnouti i verzi 2D pro běžné TV a verzi 3D pro fanoušky, kteří si koupí klip na koncertech i s brýlemi a budou si ho tak moci pustit ve 3D, ačkoliv nemají televize k tomu přímo určené.

Na tiskové konferenci bylo následně i pokřtěno nové sólové album Honzy Homoly s názvem Čarovánky.

 

 

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS