Registrace

Wohnout představují první 3D videoklip v ČR

Wohnout představují první 3D videoklip v ČR
11. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Skupina Wohnout přináší nový unikátní videoklip k písni Zpěvák na inzerát, který vznikl metodou Motion Capture, jako byl natočen například film Pán Prstenů. Bude tak první svého druhu v ČR.

Videoklip vyrobilo studio SPAFi Animation Academy pod taktovkou Daniela Nezmara. Jedná se o 3D animovaný klip ve 3D technologii. V klipu se krom kapely objeví i hudebníci ze spřátelených těles jako Jiří Macháček (Mig21), Michal Mareda (Vypsaná Fixa), Vašek Bláha (Divokej Bill), Tomáš Hájíček (Krucipusk) nebo herci Marek Taclík a Lukáš Pavlásek. Chybět nebude ani tradiční česká postavička Hurvínka.

Krom verze 3D nabídnou Wohnouti i verzi 2D pro běžné TV a verzi 3D pro fanoušky, kteří si koupí klip na koncertech i s brýlemi a budou si ho tak moci pustit ve 3D, ačkoliv nemají televize k tomu přímo určené.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS