Registrace

WONDERLAND S HVĚZDOU JEROME ISMA-AE

WONDERLAND S HVĚZDOU JEROME ISMA-AE

Čas, kde se otevřou brány do světa Wonderland se rychle krátí. Proto vám přinášíme pár dalších zajímavých informací, a krátký rozhovor s headlinerem, Jerome Isma-Aem. Premiérové vydání nové rezidentní noci proběhne v úterý 16. listopadu v nově zrekonstruovaném prostoru pražského klubu Roxy v Dlouhé ulici.

Připomínáme, že následující den je státní svátek, takže proto byl zvolen netradičně termín úterý, abyste mohli o dni volna odpočívat s mnoha skvělými zážitky. O hudební část noci Wonderland se postará kromě Jeromeho, který vystoupí ve 2 hodinovém setu, také rezident Michal Poliak, a speciální hosté LayDee Jane a P@co. Party odstartuje ve 22.hodin a konec je plánován na 6. ráno. Na místě bude probíhat prodej vstupenek i VIP vstupenek. Kromě skvělé taneční muziky na vás čeká spousta dalších překvapení, která jistě přispějí k tomu, že Wonderland bude na domácí poměry zcela unikátní noc. Těšit se můžete na 12 krásných Wonderland Girls v sexy kostýmech, kouzelníka jménem Jonathan David Bass, speciální centrální dekoraci, posílení světelného parku o inteligentní LED světla, lasery, na míru vytvořené tematické videoprojekce, a pokud máte VIP vstupenku, tak ochutnávku vín a malé občerstvení. To vše v jediný večer na noci s názvem Wonderland.

Při této příležitosti nám headliner Jerome Isma-Ae odpověděl na pár otázek: Ahoj Jerome. Vypadá to, že máš nabitý listopad. 5 vystoupení za 5 dní v Indii. Těšíš se na krátkou zastávku v Praze? Samozřejmě. Prahu miluju, je to jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Vždycky si to tam skvěle užiju. Co bude po Wonderlandu následovat? Čeká mě turná po Japonsku, Číně, Jižní Korei a Austrálii.  V ČR jsi hrál již několikrát. Jaké vystoupení bylo pro tebe nejlepší? Jedno z mých nejpůsobivějších vystoupení v životě bylo letos v na Sensation v O2 areně. Neuvěřitelný zážitek. Jsi také skvělý producent. Máš nějakou žhavou novinku z tvé produkce? Posledním kouskem je Paul Thomas & Jerome Isma-ae – Tomorrow on Records. Počítáš si tracky, které produkuješ a party, na kterých jsi hrál? Ne tak docela, ale co vím, tak jsem vydal přes 300 skladeb / remixů, a mám zhruba 100 vystoupení za rok. Jaká je tvoje další vášeň kromě hudby? Sportovní auta. A tradičně, vzkaz pro tvé české fanoušky…. Všechno co potřebujete je láska, hudba… a závodní kára, lol! Více info na www.wonderland-night.cz a zejména na Facebooku Wondreland Night.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS