Registrace

Zahalení Beatbustlers vydávají debutovou desku Hangover

Zahalení Beatbustlers vydávají debutovou desku Hangover

Producentské duo Beatbustlers ohlásilo vydání svého dlouho očekávaného debutového alba Hangover pod hlavičkou labelu BiggBoss. Datum s velkým "D" je středa 2. října. Na albu se vedle rapperů Jamese Cola a Oriona objeví i zpěvačky Zdenka Predná ze Slovenska, Klára Vytisková z Toxic a Veronika Kratochvílová z kapely Lus3.

Desku předznamená videoklip ke skladbě All I Need s hostující zpěvačkou Veronikou Kratochvílovou. Digitální verzi studionové novinky z producentské dílny Beatbustlers si fanoušci budou moct koupit už v pondělí 30. září v eshopu na www.biggboss.cz za 199 korun. V éteru už kolují první singly z desky, temný zpověď rappera Oriona Zkus chodit v mejch botác a chilloutová triphopová skladba Lights.

Deska obsahující 10 skladeb měla původně spatřit světlo světa již koncem srpna, ale nakonec se její vydání posunulo až na 2. října, kde také uskuteční relase party.

1. I say
2 . Lights
3. Zkus chodit v mejch botách + Orion
4. Orbital studio message
5. All I need + Veronika Kratochvílová
6. City Boy
7. Porno Cadillac + James Cole
8. Velvet ft. Klara.
9. Believe me + Zdenka Predná
10. Slow me down

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS