Registrace

ZAKÁZANÝ OVOCE HLEDÁ PŘEDKAPELY NA SVÉ TURNÉ!

ZAKÁZANÝ OVOCE HLEDÁ PŘEDKAPELY NA SVÉ TURNÉ!
2. září 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

K deseti letům své existence si pražská kapela zakázanÝovoce nadělila nejen zbrusu nové webovky a videoklip k singlu Zastávka na znamení, který boduje v hitparádách, ale především první velkolepé samostatné podzimní turné!

Turné odstartuje 10.10. 2015 a bude čítat 10 zastávek po celé republice.

„Bude to naše první samostatný turné. Těším se tak, že to přebíjí i můj strach z toho všeho, co chceme přivézt a ukázat", uvedl zpěvák Pišto.

„Povezeme vlastní zvuk, samozřejmě světla a během koncertu máme v plánu i... no to se nechte překvapit, ale bude to velká jízda!" Dodává kytarista Láska.

Seznam koncertů:
10.10. TÁBOR – HOTEL PALCÁT
16.10. OSTRAVA – ROCK&ROLL GARAGE
17.10. PARDUBICE – ABC KLUB
21.10. OLOMOUC – U-KLUB
22.10. BRNO – SEMILASSO
24.10. ZNOJMO – HOTEL DUKLA
6.11. HAVLÍČKŮV BROD – KLUB OKO
7.11. PŘÍBRAM – KD PŘÍBRAM
14.11. PLZEŇ – KD ŠEŘÍKOVKA
16.11. PRAHA – RETRO MUSIC HALL

Zároveň dává kapela šanci mladým partám a na každý z deseti koncertů hledá předkapelu, která vzejde z hlasování fanoušků a výběru členů zÝo.

„My měli štěstí a dostali jsme před deseti lety možnost hrát. Teď je na čase to začít vracet", uvedl frontman Pišto.
Takže pokud jste mladá kapela a chcete využít svou šanci, ozvěte se přímo kapele přes kontakt na jejich novém webu www.zakazanyovoce.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS