Registrace

Zaplněné haly hlásí pořadatelé

Zaplněné haly hlásí pořadatelé
22. října 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Zaplněné haly hlásí pořadatelé prvních dvou koncertů turné Evy Urbanové a Karla Gotta z Pardubic (1.10.) a Českých Budějovic (3.10.). Vstupenky v omezeném množství stále v předprodeji, poslední budou k dispozici dvě hodiny před koncertem přímo na místě. Zájemci by neměli s koupí váhat!

Velkolepou premiéru zažije pardubická ČEZ Aréna tento pátek 1.října od 19:00. Odstartuje zde společné podzimní turné Evy Urbanové a Karla Gotta. Hned dva dny poté – v neděli 3.října – se s téměř tříhodinovým koncertním programem představí také v českobudějovické Budvar Aréně. Podle pořadatelů jsou ještě vstupenky stále k dispozici v omezeném množství, poslední desítky dají do prodeje přímo na místě pro opozdilce dvě hodiny před začátkem koncertu.

Kdo se nedostane na první koncert v Pardubicích, má příležitost navštívit další koncerty turné – například už tuto neděli v Českých Budějovicích (3.10.) a další týden v Liberci (10.10.). Do Ostravy (25.10.) pořídíte lístky zatím také bez problémů. Do pražského Velkého sálu Lucerny (9. a 10.11.) jsou vstupenky už pouze na stání.

Společná úvodní skladba Fantóm z muzikálu Fantom Opery zahájí skvostné vystoupení v podání největších hvězd, jakými Eva Urbanová a Karel Gott jsou.

Eva Urbanová, jejíž hlas zná nejen milánská La Scala či newyorská Metropolitní opera, si připravila známé operní a muzikálové melodie, ale i svoje oblíbené rockové a heavy metalové skladby.

Karel Gott zazpívá největší hity z celé své hudební kariéry (Lady Karneval, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Dám dělovou ránu, Být stále mlád nebo semaforskou, Oči mám sněhem zaváté, Pretty Woman, atd.). Oba dva umělce doprovází Boom!Band Jiřího Dvořáka.

Přijďte se přesvědčit a užít si dokonalé vystoupení největších hvězd naší hudební scény. Vstupenky na všechny koncerty turné jsou v obvyklých předprodejích (viz.níže).

Podmínky pro udělení novinářské akreditace

Odesláním žádosti o novinářskou akreditaci/fotopasu nevzniká nárok na její udělení.

O udělení akreditace bude rozhodovat poskytnutá publicita koncertu veřejnosti (zejména předem), pokud možno, prosíme o zaslání relevantních mediálních výstupů.

Žádosti o akreditaci na pardubický, českobudějovický, liberecký a ostravský koncert zasílejte, prosím, písemně na adresu johana@turner.cz. Vždy nejpozději den před každým konkrétním koncertem do 10:00. Na pozdější žádosti nemusí být brán zřetel. Předem velice děkuji za pochopení.

Možnost budete mít v následujících místech v Čechách:

  • 1.10. Pardubice, ČEZ Aréna, 19:00, předprodej www.ticket-art.cz, pořádající agentura Live Tour
  • 3.10. České Budějovice, Budvar Aréna, 19:00, předprodej www.ticketportal.cz, pořádající agentura 212
  • 10.10. Liberec, Tipsport Aréna, 19:00, předprodej www.ticketpro.cz, pořádající agentura Live Tour
  • 20.10. Karlovy Vary, Aréna, ticketportal.cz
  • 25.10. Ostrava, ČEZ Aréna, 19:00, předprodej www.ticket-art.cz, pořádající agentura T-Production
  • 30.10. Brno, Hala Rondo, ticketstream.cz, ticketpro.cz, eventim.cz
  • 9.11. Praha, velký sál Lucerny, 19:00, předprodej www.ticketpro.cz, pořádající agentura Live Tour
  • 10.11. Praha, velký sál Lucerny, 19:00, předprodej www.ticketpro.cz, pořádající agentura Live Tour
  • 25.11. Olomouc, Hala Univerzity Palackého, www.ticketpro.cz

Slovenská část turné:

  • 24.10. Žilina, Mestský štadión
  • 4.11. Bratislava, Sibamac Aréna
  • 6.11. Košice, Steel Aréna

Více informací na www.evaurbanova.com a www.karelgott.com.

Kredit: foto František Jirásek, koncert Děčín 31.8.2010

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS