Registrace

Zlatý prkno: Rideři ze všech boardů

Zlatý  prkno: Rideři ze všech boardů
15. září 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Zlatý prkno: Rideři ze všech boardů... pojďte oslavit den Rovnoprknosti. Vyhlašujeme 23. září (původně známé jako Den Rovnodennosti) oslavou “Dne Rovnoprkennosti”. Boardeři se loučí s létem (wake, kite, surf) a mohou se těšit na zimu (snowboard, snowkite, freeski) a právě na tenhle nově ustanovený svátek se v PROSTORU ABATON odehraje sraz jezdců a fanoušků všech boardových sportů.

Praha – Vyhlašujeme 23. září (původně známé jako Den Rovnodennosti) oslavou “Dne Rovnoprkennosti”. Boardeři se loučí s létem (wake, kite, surf) a mohou se těšit na zimu (snowboard, snowkite, freeski) a právě na tenhle nově ustanovený svátek se v PROSTORU ABATON odehraje sraz jezdců a fanoušků všech boardových sportů. Na akci s jasným názvem “Zlatý prkno” se můžeme těšit na vyhlášení nejlepších riderů v kategorii wake, kite a surf… Rideři pak uzavřou svá prkna do trezoru, jehož klíč symbolicky předají snowboaradistům. Uzavření letní sezóny a zároveň zahájení té zimní ale nebude žádná akce pro kravaťáky a lahoďáky. “Bude to propper mejdan, ” vzkazuje všem riderům Vincent Pavlečka z pořádající crew. V Prostoru Abaton vystoupí spousta DJs jako třeba ROBOT, JORGOS, LUCAS HULAN a na čtyři gramce FRIKY and FLUX. Akcí bude provázet JOHNY BRAVO a celý večer bude natáčet BEDNA.TV. Na programu bude také česká premiéra videa REDBULL SURF TRIP MENTAWAIS INDONESIA, teaser SNOWPORNING THE 10th a boardové workshopy pro ridery i nadšence. Jako třešničku na pořádně tučném dortě vás čeká premiéra prvního českého wakeboardového videa Wakeboarding Prague. “Čeká Vás večer plný překvapení a ve stylu jaký ještě česká board scéna nezažila…a to že už má něco za sebou, ” slibuje Maruška Marková z pořádající crew.

ABATON SE ZMĚNÍ V PLÁŽ PLNOU PÍSKU A HORY PLNÉ SNĚHU

Speciální prostorové projekce a tuny písku vytvoří ve spodním patře Prostoru Abaton opravdovou pláž. Racky pořadatelé nedovezou, protože by mohli místo …. zašpinit. Zato ale vytvoří v horní části Abatonu vyrostou hory se spoustou sněhu, takže Den Rovnoprknosti bude ke všem boardriderům naprosto spravedlivý.

Fanoušci všech boardových sportů se podívají na první českou jízdu malých postaviček CHUCK BUDDIES. Tihle gumoví rideři rozjedou exhibici v malém Abaton Snowparku.A CHUCK BUDDIES pajďuláci skočí klidně double backflip. CHUCK BUDDY tak bude prvním českým riderem letošní zimní sezóny.

Výtěžek ze vstupu akce putuje na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek, stejně jako zisk z dražby prken “letních boardistů”.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS