Registrace

David Bowie

Bowieho nový videoklip je na YouTube zakázaný pro mladší 18 let

Bowieho nový videoklip je na YouTube zakázaný pro mladší 18 let
10. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Nový videoklip The Next Day ke stejnojmennému albu, které v březnu vydal rocker David Bowie, je na videoserveru YouTube zakázaný lidem mladším 18 let. Britský hudebník a herec ve snímku ztělesňuje božského posla, ale hlavně opět provokuje, uvedl dnes na svém webu francouzský deník Le Figaro. Klip, který vyvolal skandál, ukazuje podle listu jakési kýčové smetiště lidstva.

Zobrazit celý článek

Kde byl Davide Bowie? - Nový singl a studiové album po 10-ti letech vyjde v březnu 2013!

Kde byl Davide Bowie? - Nový singl a studiové album po 10-ti letech vyjde v březnu 2013!
15. ledna 2013 | Autor: Heas Hudební alba Hudební novinky

8. ledna 2013 vydal David Bowie překvapivě a bez předchozího ohlášení svůj nový singl "Where Are We Now?", a to u příležitosti svých šestašedesátých narozenin. Bowieho nové album vydávané po dlouhých deseti letech bude zároveň i jeho 30. studiovou nahrávkou. Album, které dostalo název "The Next Day", je již nyní možno předobjednat na iTunes, singlová novinka je ke stažení již teď.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS