Registrace

DeFuckTo

DeFuckTo vypustí své Anděly a Démony

DeFuckTo vypustí své Anděly a Démony

Dlouhou dobu očekávaná deska od DeFuckTo s názvem „Andělé a Démoni" vychází už příští týden, konkrétně to bude v sobotu 19. dubna. Ve stejný den také proběhne křest, který se odehraje ve zlínském klubu Golem. Předprodej CD je od dnešního dne spuštěn na oficiálních stránkách kapely www.defuckto.cz, kde si mimo nového CD můžete pořídit i nové originální trika DFT.

Zobrazit celý článek

DeFuckTo a třetí singl z chystané desky!

DeFuckTo a třetí singl z chystané desky!
16. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Na kompletní tracklist připravované desky DFT, která aktuálně vzniká ve Studiu Base, a jejíž název ani přesný datum vydání zatím není znám, si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Jisté ale je, že práce na albu pokračují, což potvrzuje i fakt, že seznam zveřejněných skladeb se dnešním dnem rozrůstá o další (v pořadí už třetí) pecku.

Zobrazit celý článek

DeFuckTo s novým letním klipem!

DeFuckTo s novým letním klipem!
1. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

DeFuckTo pracují na nové desce, která má stanovený porodní termín někdy na podzim letošního roku. To se ostatně ví už od konce loňského roku, kdy vyšel první singl z chystaného alba. V současnosti velmi oblíbený slovenský rapper Kali tehdy zahostoval v tracku s názvem „Andělé a démoni", na který vznikl současně i videoklip.

Zobrazit celý článek

DeFuckTo v novém „evropském“ klipu reprezentují ČR!

DeFuckTo v novém „evropském“ klipu reprezentují ČR!

Před nedávnem jsme informovali o tom, že DFT byli přizvání jako hosté na nové album „CNO2" předního polského rappera Peji. Zde se ve společné skladbě „Radio Free Europa" setkávají s rappery napříč celou Evropou. Konkrétní sestava vypadá takto: Peja (Polsko), DeFuckTo (ČR), Azyl (Německo), Sniper (Litva), Clementino (Itálie), R-MC (Belgie), Loo MC (Belgie), Shazaam (Švédsko), Gandzior (Polsko), Hijack (UK).

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS