Registrace

Drum & Bass

Drum & Bass (častěji uváděno Drum´n´Bass nebo prostě dnb) je převážně elektronický hudební styl, do kterého řadíme zejména instrumentální hudbu s výraznou basou a bicími. Právě proto i onen charakteristický název – anglicky totiž „Drum´n´Bass" znamená „buben a basy". Také je vhodné zmínit, že žánr Drum´n´Bass je poměrně novinkou, vznikl totiž v 90. letech 20. století, a to na území Anglie. V jeho původu se objevují zejména hudební styly jako funk a jungle a mezi významné osobnosti podepsané v žánru Drum´n´Bass patří například producenti Roni Size a Adam F. Za nejlepší dnb album je pak považováno Logical Progression, které v druhé polovině devadesátých let vydal LTJ Bukem – hudebník, producent a DJ v jedné osobě.

Therapy Sessions Czech Republic v Č.Budějovicích - vesmírný D&B nářez!

Therapy Sessions Czech Republic v Č.Budějovicích - vesmírný D&B nářez!
16. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Nejtvrdší drum&bassová párty na světě slaví 10 let existence a pod hlavičkou Beatz.cz a Anger Managementu se vrací do ČR v rámci celosvětového turné. Již po sedmé na vlastní kůži pocítíte její jedinečnou strhující atmosféru v Českých Budějovicích! V nabitém lineupu se letos poprvé objeví jedno exkluzivní živé vystoupení, těšit se můžete i na českou premiéru dalšího zahraničního umělce, na jednoho průkopníka tradičního therapy soundu, a také na předního zástupce nejtvrdší odnože D&B, zvané crossbreed. Připravte se na stav beztíže!

Zobrazit celý článek

Therapy Sessions CZ již za týden!

Therapy Sessions CZ již za týden!
10. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Světoznámý svátek všech fanoušků tvrdého drum & bassu se neúprosně blíží. Smršť těch nejpřísnějších zlámaných beatů a pekelných zvuků se řítí na Českou Republiku a 16. listopadu vypukne v prostoru KD Gerbera v Č. Budějovicích. Headlineři Dylan & Robyn Chaos, Switch Technique vs. Deathmachine a Computerartist vs. Qo přivezou pestrou nálož novinek a exkluzivních budoucích releasů. Co dalšího je v plánu? Čtěte...

Zobrazit celý článek

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!
20. září 2012 | Autor: Tom4sino Festivaly

Již 19. Října se na pražském Výstavišti Holešovice uskuteční největší drum and bass & harder styles festival, který v posledních letech udeřil na Českou Republiku! Line up Imagination Festivalu je vskutku masivní. Na dvou scénách vystoupí 25 djů a projektů z celého světa, mezi nimi i legendy jako Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Audio, Sigma, Art Of Fighters, Limewax nebo např. Katharsys.

Zobrazit celý článek

BASSNECTAR PRÁVĚ VYJÍŽDÍ NA "EUROPEAN VACATION" TURNÉ VĚRNÉ FANOUŠKY OBDAROVAL NOVÝM MIXTAPEM ZDARMA A OFICIÁLNÍM VIDEEM Z TURNÉ!

BASSNECTAR PRÁVĚ VYJÍŽDÍ NA "EUROPEAN VACATION" TURNÉ VĚRNÉ FANOUŠKY OBDAROVAL NOVÝM MIXTAPEM ZDARMA A OFICIÁLNÍM VIDEEM Z TURNÉ!
20. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

BASSNECTAR -- V Kalifornii žijící DJ, producent a maestro všeho co se týká bassu, taktéž muž, který sám prodal více vstupenek v Severní Americe než jakýkoliv jiný elektro-dubstep hudebník v tomto roce (včetně Deadmau5e, Guetty, Skrillexe, Aviciiho i Tiesta!), BASSNECTAR, se právě vydává na nejgigantičtější evropské turné všech dob!

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS